redakcja

Zobacz odświeżony portal Gazety Pomorskiej Plus!

Zobacz odświeżony portal Gazety Pomorskiej Plus!
redakcja

Znasz serwis plus.pomorska.pl? Od teraz korzystaj z niego w odświeżonej szacie!

Nasza redakcja od grudnia 2015 roku publikuje w serwisie plus.pomorska.pl codzienne wydania, w których czytasz najciekawsze materiały z aktualnej Gazety Pomorskiej. To miejsce, do którego swobodny dostęp mają wyłącznie Czytelnicy z prenumeratą cyfrową.

Podobnie jak posiadacze prenumeraty papierowej otrzymują świeżą Gazetę Pomorską, tak tu posiadacze prenumeraty cyfrowej mają dostęp do wszystkich płatnych treści w serwisie pomorska.pl i plus.pomorska.pl oraz możliwość pobierania e-wydań gazety.

Do tej pory, strona główna portalu z plusem miała szary kolor, a menu znajdowało się po lewej stronie. Od kilku dni możesz korzystać ze strony w odświeżonej szacie graficznej, która nadała portalowi lekkości i wprowadziła więcej światła.

W górnej belce znajdziesz listę kategorii oraz możesz zalogować lub zarejestrować się w serwisie. Dodatkowo, z tego miejsca przejdziesz do strony, na której z łatwością kupisz prenumeratę cyfrową (przycisk „kup dostęp):

Do wyboru masz dwa pakiety:
  1. bez e-wydania
  2. z e-wydaniem

Pakiet "bez e-wydania" umożliwi Tobie swobodny dostęp do wszystkich płatnych treści w serwisie:

Pakiet "z e-wydaniem" dodatkowo umożliwi Tobie codzienne pobieranie aktualnych i archiwalnych e-wydań Gazety Pomorskiej (we wszystkich mutacjach lokalnych).

Aby je pobrać, wystarczy przejść do kategorii „Archiwum” i kliknąć opcję „zobacz wydania PDF” (przycisk ten widzą wyłącznie zalogowani Czytelnicy, posiadający prenumeratę „z e-wydaniem”).

Jeśli nie masz potrzeby kupowania prenumeraty cyfrowej na długi okres, możesz kupić dostęp do jednego artykułu.
Wystarczy, że wyślesz SMS-a o treści GPOM na numer: 7055 (koszt to 62 grosze).

Dostaniesz wówczas wiadomość zwrotną z kodem, który powinieneś wpisać w wybranym artykule.
Aby odblokować taki dostęp, nie musisz być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu, niemniej będzie nam miło, gdy staniesz się częścią Gazety Pomorskiej Plus.

Czytaj to co lubisz i tak jak lubisz.
Żyjemy regionem. Dla Ciebie.

redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.