Znamy listy PiS. Są na nich stare wygi, ale i nowe twarze

Czytaj dalej
Tomasz Mikulicz

Znamy listy PiS. Są na nich stare wygi, ale i nowe twarze

Tomasz Mikulicz

PiS odkryło karty. We wtorek podczas konwencji na województwo podlaskie poznaliśmy kandydatów, którzy wystartują w wyborach samorządowych.

Stwierdziliśmy, że Marek jest osobą, która nie gwarantuje nam dobrej współpracy - mówił Artur Kosicki, szef miejskiego PiS.

W zeszłym tygodniu napisaliśmy, że Chojnowski został wycięty z list, bo zdarzyło mu się głosować wbrew woli klubu. Np. w listopadzie zeszłego roku, gdy był za tym, by zwiększyć liczbę miejsc parkingowych na terenie dawnego targowiska u zbiegu ulic Antoniukowskiej i Wierzbowej. To teren, na którym firma Jaz-Bud chce budować 50-metrowy blok.

Artykuł dostępny wyłącznie dla prenumeratorów

  • dostęp do wszystkich treści Dziennika Polskiego,
  • codzienne wydanie Dziennika Polskiego,
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia,
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu.
Kup dostęp
Masz już konto? Zaloguj się
Tomasz Mikulicz

Zajmuję się sprawami miejskimi, czyli m.in.: białostocką i podlaską polityką samorządową, architekturą, urbanistyką i ochroną zabytków. Opisuję też obrady rady miasta oraz zajmuję się też różnego rodzaju interwencjami zgłaszanymi przez mieszkańców. Zajmuje mnie również pisanie też o historii Białegostoku i najbliższych okolic. Zdarza mi się też zajmować działką kulturalną. Lubię wszak rozmowy z ciekawymi i inspirującymi ludźmi. W swojej pracy zwracam uwagę na szczegóły. Bo jak wiadomo diabeł tkwi właśnie w szczegółach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.