Zbigniew Zamachowski nie ustaje w poszukiwaniu prawdziwej miłości

Czytaj dalej
Fot. Przemyslaw Swiderski
Paweł Gzyl

Zbigniew Zamachowski nie ustaje w poszukiwaniu prawdziwej miłości

Paweł Gzyl

Już w liceum lubił imponować dziewczynom swym aktorskim kunsztem. Nic więc dziwnego, że ma obecnie trzecią żonę i drobił się czwórki dzieci.

Choć większość aktorów narzeka na pandemię, on wydaje się być całkiem zadowolony. W zeszłym roku pojawił się w jednej z głównych ról w filmie „Zieja”, a w tym, kiedy tylko otworzą kina, zobaczymy go w „Sweat” i „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Zagości również na małym ekranie – choćby w serialu „Rysa”. Prowadzi również własną audycję radiową, w której prezentuje muzykę filmową – „Zamach na X Muzę” w Radiu Nowy Świat. Stąd czasem zapomina o koronawirusie.

- Nierzadko wychodzę z domu i dopiero po chwili uświadamiam sobie, że nie mam maseczki. Zapominam o tym. Co oznacza, że w środku, w głowie, jestem cały czas w tym, co teraz nazywamy normalnością. I to chyba dobrze mimo wszystko. Staram się przy tym znaleźć, i znajduję, pozytywy tej sytuacji. I, rzecz jasna, nie odnoszę się tu w żaden sposób do zagrożenia zdrowia i życia, bo to naprawdę bardzo poważny stan. Natomiast mam teraz więcej czasu – deklaruje w „Vivie”.

Wychował się ze starszą siostrą w małej miejscowości Brzeziny pod Łodzią. Najpierw rodzina Zamachowskich mieszkała w dawnym pałacyku, w którym powojenne władze osiedliły kilka rodzin. Dopiero kiedy miał dwanaście lat, rodzice dostali mieszkanie w bloku. Tak czy siak większość czasu spędzał z kolegami na podwórku, z którego trudno było go zagonić pod wieczór do domu. Jedna z dziecięcych przygód o mało nie zagrodziła mu drogi do aktorstwa.

Artykuł dostępny wyłącznie dla prenumeratorów

  • dostęp do wszystkich treści Dziennika Polskiego,
  • codzienne wydanie Dziennika Polskiego,
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia,
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu.
Kup dostęp
Masz już konto? Zaloguj się
Paweł Gzyl

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.