Dariusz Knopik

Zbigniew Boniek: Milik, Lewandowski i Piątek razem? Nie wydaje mi się [rozmowa]

Jedną rzecz chcę podkreślić: Bydgoszcz nie może być miastem, gdzie idzie się tylko do pracy i na spacer  do Myślęcinka.  Ludzie muszą mieć też rozrywkę Fot. Arkadiusz Wojtasiewicz Jedną rzecz chcę podkreślić: Bydgoszcz nie może być miastem, gdzie idzie się tylko do pracy i na spacer do Myślęcinka. Ludzie muszą mieć też rozrywkę czy igrzyska. To dawał przez lata żużel i do tego trzeba wrócić. Przecież mamy jedne z największych tradycji żużlowych w Polsce - mówi Zbigniew Boniek, bydgoszczanin
Dariusz Knopik

ZBIGNIEW BONIEK, prezes PZPN. Bydgoszczanin, mieszkaniec Rzymu, obywatel świata. Przy okazji wizyty w rodzinnym mieście znalazł czas na rozmowę, nie tylko o futbolu. Godzina minęła, jak z bicza strzelił. Było ciekawie.

Polski Związek Piłki Nożnej obchodzi jubileusz 100-lecia istnienia, pierwsza reprezentacja będzie grać eliminacje mistrzostw Europy, dwie kolejne drużyny narodowe zagrają w finałach wielkich imprez, z których jedną zorganizujemy. Zaczął się ważny rok. Przed wami same wyzwania.
Damy radę. Eliminacje są wyjątkowe, po raz pierwszy odbędą się w jednym roku kalendarzowym, a poza tym pierwsza reprezentacja interesuje wszystkich.

Boniek o piłce i żużlu. Dlaczego Milik, Piątek i Lewandowski to ból głowy trenera reprezentacji? Jak „Zibi” pomoże Polonii?

Zapraszamy do czytania całej rozmowy z prezesem PZPN.

Artykuł dostępny wyłącznie dla prenumeratorów

  • dostęp do wszystkich treści Dziennika Polskiego,
  • codzienne wydanie Dziennika Polskiego,
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia,
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu.
Kup dostęp
Masz już konto? Zaloguj się
Dariusz Knopik

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.