Z takich sportowców możemy być w Nowej Soli dumni!

Czytaj dalej
Fot. Jakub Nowak
Jakub Nowak

Z takich sportowców możemy być w Nowej Soli dumni!

Jakub Nowak

Sportowcy z naszego miasta zostali niedawno uhonorowani przez władze ze swoje ostatnie osiągnięcia. Przywieźli wiele medali z turniejów!

- Gratuluję determinacji, siły woli, a także wysiłku i pięknego ducha rywalizacji - zwracał się do młodych ludzi przewodniczący rady miasta, Piotr Szyszko.

W ubiegłym tygodniu władze naszego miasta, z prezydentem na czele, uhonorowały nowosolskich sportowców za zdobyte medale na ostatnich mistrzostwach i turniejach w kraju. Pamiątkowe dyplomy oraz upominki trafiły ostatecznie do: Aleksandry Leśniewskiej (brązowy medal w Mistrzostwach Świata w karate kyokushin dla kobiet do 55 kg), Amadeusza Lewandowicza (złoty medal w Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików w judo), Macieja Szota (srebrny medal w Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików w judo), Angeliki Kicek (srebrny medal w Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików w judo), Zuzanny Pietrzak (brązowy medal w Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików w judo), Justyny Swiniarek (srebrny medal w Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików w judo), Karola Kiferta (srebrny medal w Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików w judo), Mariki Różyckiej (brązowy medal w Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików w judo) oraz do Baniamina Bączka (zdobył brązowy medal w Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików w judo).

Jakub Nowak

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.