Z niedzieli na poniedziałek rozstrzygnęły się losy włodarzy w 15 gminach

Czytaj dalej
Marzena Sutryk

Z niedzieli na poniedziałek rozstrzygnęły się losy włodarzy w 15 gminach

Marzena Sutryk

Wczoraj nad ranem wszystko stało się jasne - Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki dotyczące niedzielnej II tury. U nas wybierano włodarzy w 15 gminach.

W Kołobrzegu stery władzy po Januszu Gromku, który w tych wyborach nie startował, przejęła Anna Mieczkowska. Do tej pory członkini zarządu województwa (PO) pokonała Jacka Woźniaka 317 głosami i tym samym wkrótce zostanie zaprzysiężona jako pierwsza w historii Kołobrzegu pani prezydent. Dodajmy, że Janusz Gromek (PO) po trzech kadencjach prezydentury powiedział: pass i wystartował z powodzeniem do sejmiku.

Artykuł dostępny wyłącznie dla prenumeratorów

  • dostęp do wszystkich treści Dziennika Polskiego,
  • codzienne wydanie Dziennika Polskiego,
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia,
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu.
Kup dostęp
Masz już konto? Zaloguj się
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.