Z naszą pomocą Kama wróci do zdrowia!

Czytaj dalej
Fot. Archiwum domowe
Anna Chreptowicz

Z naszą pomocą Kama wróci do zdrowia!

Anna Chreptowicz

240 tys. zł to dla większości z nas kwota niewyobrażalna. Tym bardziej, jeśli na jej zebranie mamy niewiele czasu. Bo w grę wchodzi zdrowie, ba! Życie człowieka.

Kamila Machnicka chora na raka nosogardzieli wie doskonale, co znaczy walka z czasem. Kosztowna operacja jest dla niej jedyną szansą na wyzdrowienie. Kamila wcale nie traci jednak nadziei. Dlaczego? Bo na pomoc w zebraniu pieniędzy ruszyła cała armia jej kolegów z I Liceum Ogólnokształcącego, nauczycieli, a także osób zupełnie obcych. Organizują kiermasze, biegi, koncerty. A cały dochód przekazują na rzecz Kamili. Najbliższy koncert już w tę niedzielę, 7 lutego, o godz. 18.00.

Chcecie włączyć się w pomoc? Przyjdźcie do auli uniwersyteckiej (ul. Podgórna 50). Na scenie wystąpią Dorian Zarzycki i Kabaret Zachodni. W trakcie koncertu odbędzie się też licytacja. Bilety można kupić na UZ oraz w dniu koncertu. Jeśli nie zdążycie na koncert, okazji do pomocy będziecie mieli jeszcze mnóstwo. Kolejna? Już 14 lutego. Będzie to specjalny bieg dla Kamili. To jak, przyłączycie się?

Anna Chreptowicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.