Julita Januszkiewicz

Wyrzucony z urzędu Marek Szutko chce być burmistrzem Supraśla

Marek Szutko wiceburmistrzem Supraśla został  26 października 2012 roku Fot. pixabay.com Marek Szutko wiceburmistrzem Supraśla został 26 października 2012 roku
Julita Januszkiewicz

To Marek Szutko, były wiceburmistrz Supraśla. Założył swój komitet i 21 października wystartuje w wyborach na burmistrza.

Co ciekawe, pracę w urzędzie stracił 11 września. Zwolnił go burmistrz Radosław Dobrowolski. Wtedy nie chciał nam powiedzieć o oficjalnych powodach tej decyzji. Mówił jedynie, że stracił zaufanie do swojego zastępcy.

Dziś już wiadomo, że Marek Szutko startuje na burmistrza Supraśla z komitetu wyborczego „Rozsądni i Odpowiedzialni”. A to oznacza konkurencję dla Radosława Dobrowolskiego, który z poparciem PiS-u ubiega się o trzecią kadencję.

Artykuł dostępny wyłącznie dla prenumeratorów

  • dostęp do wszystkich treści Dziennika Polskiego,
  • codzienne wydanie Dziennika Polskiego,
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia,
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu.
Kup dostęp
Masz już konto? Zaloguj się
Julita Januszkiewicz

Publikuję głównie w "Kurierze Porannym" i "Gazecie Współczesnej". Dziennikarką jestem od kilkunastu lat. Śledzę to co się dzieje w gminach powiatu białostockiego. Ale interesują mnie też ciekawostki historyczne, wykopaliska archeologiczne. Lubię tematy społeczne, a od niedawna zajmuję się również edukacją. Nie boję się pisać o sprawach trudnych.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.