JPL, GOZ

Wypadki, ewakuacja, kradzież - w poniedziałek działo się w regionie

Wypadek w Płowcach. Fot. materiały policji Wypadek w Płowcach.
JPL, GOZ

Poniedziałek był bardzo pracowity dla policjantów i strażaków z regionu.

Jechał pijany i chciał dać w łapę

Włocławek
Ta kontrola była dla 39-letniego kierowcy, którego włocławska drogówka zatrzymała na ul. Kruszyńskiej, wyjątkowo pechowa. Po pierwsze dlatego, że prowadził auto po pijanemu - miał prawie 2,5 promila alkoholu. Po wtóre dlatego, że za wszelką cenę chciał uniknąć odpowiedzialności i zaproponował kontrolującym policjantom łapówkę. W efekcie usłyszał dwa zarzuty. Grozi mu teraz nawet do 8 lat więzienia.

Gaz pieprzowy w szkole rolniczej

Brodnica
Wczoraj przed południem trzeba było przeprowadzić ewakuację w Zespole Szkół Rolniczych przy ul. Karbowskiej w Brodnicy. W pomieszczeniu, w którym prowadzono nabór do wojska ktoś prawdopodobnie rozpylił gaz pieprzowy. Dyrekcja szkoły ewakuowała 60 osób. Kolejnych 15 wyprowadzili strażacy. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Groźnie wyglądający wypadek

Płowce
W niedzielę późnym wieczorem w Płowcach na drodze krajowej nr 62 25-latek kierujący renault laguną jechał w kierunku Włocławka. Jak wstępnie ustalili policjanci, mężczyzna zasnął za kierownicą, zjechał na przeciwny pas jezdni i uderzył w prawidłowo jadące bmw. Kierowca bmw trafił na obserwację do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Okoliczności zderzenia wyjaśni policja.

Ukradli komórkę i wpadli

Bydgoszcz
Wczoraj rano bydgoscy policjanci zatrzymali dwóch nastolatków, którzy wraz z jeszcze jednym kolegą okradli jednego z mieszkańców Bydgoszczy. Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem przy jednym ze sklepów przy ul. Nakielskiej. Trzech siedemnastolatków napadło na mężczyznę i ukradło mu telefon komórkowy. Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali jednego z chłopaków. Teraz cała trójka odpowie przed sądem.

Autor: JPL, GOZ

JPL, GOZ

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.