Wybory prezydenckie w Gorzowie. Lokale wyborcze zmieniają siedzibę

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Wybory prezydenckie w Gorzowie. Lokale wyborcze zmieniają siedzibę

Jarosław Miłkowski

Gorzów przygotowuje się już do wyborów prezydenckich, które odbędą się 28 czerwca. Na Dolinkach i Górczynie będzie zmiana miejsc do głosowania.

- Są dwie zmiany. Wyborcy, którzy do tej pory głosowali w siedzibie spółdzielni mieszkaniowej Dolinki, będą teraz głosować w Zespole Szkół Gastronomicznych przy ul. Okólnej 35. Natomiast głosujący ostatnio w internacie przy ul. Czereśniowej przeniesieni zostali do lokalu w budynku Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, również przy ul. Czereśniowej – informuje Dariusz Wieczorek z wydziału promocji i informacji magistratu.

Co jeszcze można powiedzieć o przygotowaniach do wyborów? Miasto wydrukowało już obwieszczenia, które informują, w jakich lokalach mogą głosować mieszkańcy poszczególnych ulic. Z kolei we wtorek 16 czerwca minął termin zgłaszania upłynął termin zgłaszania chęci głosowania korespondencyjnego. Chętnych jest około 300 osób.

Osoby przebywające nadal w kwarantannie lub izolacji domowej, a chcące głosować, też będą mogli to zrobić. Do 23 czerwca mają czas zgłaszania chęci głosowania korespondencyjnego. - Także do 23 czerwca można się jeszcze dopisać do spisu wyborców w wybranym przez siebie obwodzie głosowania – dodaje Wieczorek.

W sprawie wyborów można zadzwonić do urzędników. Czekają pod numerem 95 7355 850.

Dodajmy, że w Gorzowie Okręgowa Komisja Wyborcza mieści się w budynku Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Jagiellończyka 8. Jej przewodniczącym jest Robert Mokrzecki.

Czytaj również:
Menelowe plus, beton i mucha, czyli MEMY po debacie prezydenckiej. Internauci komentują debatę w TVP

ZOBACZ WIDEO:

Jarosław Miłkowski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.