Wszystkich Świętych w Toruniu. Podpowiadamy, jak 1 listopada dojechać w pobliże toruńskich nekropolii

Czytaj dalej
Fot. Sławomir Kowalski
oprac. mn

Wszystkich Świętych w Toruniu. Podpowiadamy, jak 1 listopada dojechać w pobliże toruńskich nekropolii

oprac. mn

Z okazji święta Wszystkich Świętych już od środy 31 października od godz. 15 przy cmentarzach w Toruniu obowiązywać będzie tymczasowa organizacja ruchu. Zmiany pojawią się przy wszystkich cmentarzach w Toruniu.

W centrum miasta

W rejonie cmentarza św. Jerzego przy ul. Gałczyńskiego dozwolone będzie parkowanie pojazdów po południowej stronie jezdni tej ulicy. Po północnej obowiązywać będzie zakaz postoju. 1 listopada w godzinach 6-18 dla osób odwiedzających cmentarz św. Jerzego udostępniony bezpłatnie zostanie pobliski parking przy Cinema City.

Przy Grudziądzkiej

Uwaga, kierowcy! „Nowości” podpowiadają, jak 1 listopada dojechać w pobliże toruńskich nekropolii
MZD Toruń Z okazji święta Wszystkich Świętych już od środy 31 października od godz. 15 przy cmentarzach w Toruniu obowiązywać będzie tymczasowa organizacja ruchu.

W rejonie największej toruńskiej nekropolii, Centralnego Cmentarza Komunalnego przy ulicy Grudziądzkiej zamknięty zostanie wjazd z niej w ulicę Celniczą. Obowiązywać będzie zakaz ruchu przy parkingu obok głównego wejścia na cmentarz (brak możliwości przejazdu przez ul. Celniczą, zarówno od strony ul. Mazowieckiej, jak i Grudziądzkiej). Zakaz ten nie będzie dotyczył osób niepełnosprawnych, autobusów MZK oraz taksówek. Ruch samochodowy kierowany będzie na parking wzdłuż zachodniego ogrodzenia CCK trzema wjazdami od ul. Grudziądzkiej, a od ul. Mazowieckiej na bezpłatny niestrzeżony parking firmy Oferta. Zostanie dopuszczone parkowanie pojazdów po północnej stronie jezdni ul. Celniczej.

W Kaszczorku

W Kaszczorku, w rejonie cmentarza przy ul. Turystycznej, po wschodniej stronie jezdni tej drogi obowiązywać będzie zakaz postoju, a po stronie zachodniej - zakaz zatrzymywania się. Postój będzie możliwy na parkingu przy cmentarzu.

Uwaga, kierowcy! „Nowości” podpowiadają, jak 1 listopada dojechać w pobliże toruńskich nekropolii
MZD Toruń Z okazji święta Wszystkich Świętych już od środy 31 października od godz. 15 przy cmentarzach w Toruniu obowiązywać będzie tymczasowa organizacja ruchu.

W związku z budową ronda na skrzyżowaniu ulic Turystyczna/Ligi Polskiej/Księżycowa nie będzie możliwości dojazdu do cmentarza od strony południowej (od strony Złotorii) i od strony wschodniej (od strony ul. Księżycowej). Wjazd możliwy będzie od strony północnej (jadąc od strony ul. Ligi Polskiej skręt w prawo w ul. Turystyczną do cmentarza). Wjeżdżając na skrzyżowanie od strony cmentarza możliwy będzie tylko skręt w prawo w ul. Turystyczną w kierunku Złotorii.

Możliwy będzie dojazd do cmentarza od strony zachodniej (ulicą Turystyczną od strony ul. Wieżowej).

Na Jakubskiem

W rejonie cmentarza przy ul. Antczaka na Jakubskim Przedmieściu obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się (po północnej stronie jezdni ul. Antczaka) oraz zakaz postoju po wschodniej stronie jezdni ul. Pułaskiego. Parkowanie możliwe będzie po południowej stronie ul. Antczaka oraz zachodniej ul. Pułaskiego. Wzdłuż ulicy Waryńskiego po południowej stronie jezdni na odcinku od Placu Pokoju Toruńskiego do ul. Antczaka ulokowana zostanie taśma ostrzegawcza U-22.

Artykuł dostępny wyłącznie dla prenumeratorów

  • dostęp do wszystkich treści Dziennika Polskiego,
  • codzienne wydanie Dziennika Polskiego,
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia,
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu.
Kup dostęp
Masz już konto? Zaloguj się
oprac. mn

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.