Joanna Krężelewska

W sylwestrową noc w Koszalinie

W lutym Mrozu wydał czwarty album studyjny zatytułowany „Zew”. Kuba Wojewódzki krążek ten ocenił jako „jedną z najlepszych płyt na naszym rynku muzycznym Fot. Polska Press W lutym Mrozu wydał czwarty album studyjny zatytułowany „Zew”. Kuba Wojewódzki krążek ten ocenił jako „jedną z najlepszych płyt na naszym rynku muzycznym w tym roku”
Joanna Krężelewska

W miejskiego sylwestra na placu przed ratuszem wystąpi Mrozu

Jeśli w sylwestrową noc chcesz spędzić 1,5 godziny na świeżym powietrzu, posłuchać muzyki i zobaczyć pokaz sztucznych ogni, przyjdź na Rynek Staromiejski w Koszalinie. 31 grudnia o godz. 22.45 koncert zacznie Mrozu. O godz. 23.55 życzenia mieszkańcom złoży prezydenta Koszalina, a o północy w niebo strzelą fajerwerki.

Artykuł dostępny wyłącznie dla prenumeratorów

  • dostęp do wszystkich treści Dziennika Polskiego,
  • codzienne wydanie Dziennika Polskiego,
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia,
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu.
Kup dostęp
Masz już konto? Zaloguj się
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.