Jarosław Miłkowski

W PO skandowali: Jarosław! U Wójcickiego: Robert, Robert!

Od lewej: Sylwia Beech, Patryk Broszko i Jacek Wójcicki śledzą wyniki z gorzowskich komisji Fot. Tomasz Rusek Od lewej: Sylwia Beech, Patryk Broszko i Jacek Wójcicki śledzą wyniki z gorzowskich komisji
Jarosław Miłkowski

Jacek Wójcicki po wyborczym wieczorze poszedł spać wczoraj nad ranem. W sztabach przegranych kandydatów pustawo było już koło północy.

- Zdenerwowanie? Nie, raczej podekscytowanie. To moje szóste wybory, ale pierwsze na prezydenta – mówił nam w niedzielny wieczór Sebastian Pieńkowski. Był kandydatem PiS-u na prezydenta (15,23 proc, 7.342 głosy). Sam głosował w południe w lokalu przy ul. Dekerta, a potem pojechał po drewno do kominka. Nie jeździł po mieście, nie śledził relacji wyborczych.

  • Kiedy po wyborach zasnął Jacek Wójcicki?
  • Kto nie wierzył w sondaź GL?
  • Ile głosów zdobył Ryszard Kneć?

Artykuł dostępny wyłącznie dla prenumeratorów

  • dostęp do wszystkich treści Dziennika Polskiego,
  • codzienne wydanie Dziennika Polskiego,
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia,
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu.
Kup dostęp
Masz już konto? Zaloguj się
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.