W niedzielę hit: Legia - Piast

Czytaj dalej
Fot. Bartek Syta
Tomasz Malinowski

W niedzielę hit: Legia - Piast

Tomasz Malinowski

Czy podczas 35. kolejki dojdzie do zmiany lidera? Tak się stanie jeżeli rewelacja obecnego sezonu - Piast Gliwice - zdobędzie twierdzę przy Łazienkowskiej.

Legia i Piast przewodzą tabeli ekstraklasy. Zdobyły po 37 pkt. (już po podziale) i zachowują bezpieczną przewagę nad resztą stawki z grupy mistrzowskiej. Niedzielny mecz tych drużyn przy Łazienkowskiej może zdecydować o zdobyciu mistrzowskiej korony.

A Legia zazwyczaj nie przegrywa na własnym boisku. Potknęła się przy Łazienkowskiej tylko w meczu z Lechem (0:1) i Koroną (1:2). Czy kolejnym pogromcą okaże się właśnie Piast, który po lekkiej zadyszce powrócił na właściwe tory?

Trener „Piastunek” - Radek Latal zapowiada, że jego zespół będzie grał otwartą piłkę i znajdzie skuteczny sposób na zastopowanie najlepszego strzelca rozgrywek - Nemanję Nikolica (26 goli).

Jednak nie tylko mecz w stolicy przykuwa uwagę kibiców. W grupie mistrzowskiej trwa walka o miejsce (zainteresowane cztery drużyny) gwarantowane udziałem w eliminacjach europejskich pucharów.

W grupie spadkowej z kolei trwa batalia o utrzymanie i żaden z ośmiu zespołów nie może być jeszcze tego pewny.

Program 35.kolejki

Tomasz Malinowski

Tomasz Malinowski

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.