Tylko nie mówcie do niego przypadkiem Sławek!

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Adamowicz
Katarzyna Piojda

Tylko nie mówcie do niego przypadkiem Sławek!

Katarzyna Piojda

Zwykły facet z wąsem, a wstrząsnął branżą muzyczną. Bo jak określić inaczej to, że jeden teledysk Sławomira - na jednym kanale - ma 129 milionów odsłon. Disco rządzi!

Uśmiechnięty 35-latek (w najbliższy poniedziałek obchodzi urodziny) z wąsem i owłosionym torsem. Lubi nosić świecące garnitury i t-shirty, choćby z napisem „Czuć piniondz”. Przyznaje, że jeszcze ni mo hektara. I nie ma takiego wokalu, jak przykładowo Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska, a jednak zdobył rzesze fanów większe niż pewnie obie artystki razem wzięte.

Skąd wziął się fenomen Sławomira? Dlaczego muzyka disco polo jest najpopularniejsza w naszym kraju? Czytaj w dalszej części artykułu.

Artykuł dostępny wyłącznie dla prenumeratorów

  • dostęp do wszystkich treści Dziennika Polskiego,
  • codzienne wydanie Dziennika Polskiego,
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia,
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu.
Kup dostęp
Masz już konto? Zaloguj się
Katarzyna Piojda

Miałam 6 lat, gdy postanowiłam zostać dziennikarką. I tak też wyszło. Piszę o bezrobotnych, bezdomnych, ubogich, czyli o ludziach, którzy znaleźli się na życiowym zakręcie i trudno im z niego wyjść. Samo pisanie w tym przypadku to za mało. Staram się więc im pomóc wyjść z tego zakrętu. Zajmuję się także tematyką bydgoskiej oświaty. Piszę również do serwisów Regiodom.pl i Strefa Biznesu.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.