Gabriela Bogaczyk

Tuż po porodzie wyglądają jak milion dolarów? To tylko ściema

Zdjęcie Kasi Bigos wykonała fotografka Dominika Cuda. Rozpoczyna ono kampanię „Fake off” Fot. screen z instagrama Kasi Bigos Zdjęcie Kasi Bigos wykonała fotografka Dominika Cuda. Rozpoczyna ono kampanię „Fake off”
Gabriela Bogaczyk

Ogromne poruszenie wywołało zdjęcie, na którym miesiąc po porodzie pokazała się znana trenerka fitness Kasia Bigos. To pretekst do rozmowy na temat presji społecznej w kwestii idealnego ciała młodych mam.

Nie chcę być idealna, chcę być sobą, dobrą, normalną mamą - z za dużym, workowatym brzuchem, który wynosił przez dziewięć miesięcy ukochane dziecko. Są na świecie ważniejsze sprawy niż idealna figura, zwłaszcza kiedy decydujemy się na dziecko, a wraz z nim na ogromne zmiany w głowie, ciele i sercu. Mój przekaz w tej kampanii jest prosty i jasny - mamuśki dajmy sobie czas - pisze Katarzyna Bigos na swoim blogu „Fitness w wielkim mieście”.

W artykule piszemy o tym jak kobiety nieświadomie dają się uwieść złudzeniom i nierealistycznym oczekiwaniom. Zapominają, że są czymś więcej niż ciałem.

Artykuł dostępny wyłącznie dla prenumeratorów

  • dostęp do wszystkich treści Dziennika Polskiego,
  • codzienne wydanie Dziennika Polskiego,
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia,
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu.
Kup dostęp
Masz już konto? Zaloguj się
Gabriela Bogaczyk

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.