Trudny poniedziałek na drogach regionu [zdjęcia]

Czytaj dalej
Fot. Dariusz Bloch
jpl/dd

Trudny poniedziałek na drogach regionu [zdjęcia]

jpl/dd

W poniedziałek działo się w regionie.

Powiat włocławski

Śmiertelny wypadek w Wistce Królewskiej

Wczoraj po południu na drodze krajowej nr 62 w Wistce Królewskiej doszło do tragicznego wypadku. Kierowca samochodu osobowego z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w słup. Zginął na miejscu. Autem jechał sam.

Powiat sępoleński

Groźna kolizja w Nowej Wsi

Wczoraj rano w Nowej Wsi na DK 25 kierowca osobowego renault z nieznanej przyczyny zjechał do rowu. W wyniku wypadku dwie osoby zostały zabrane śmigłowcem LPR, pięć innych karetkami pojechało do szpitala.

Powiat radziejowski

Czołowe zderzenie w miejscowości Dobre

Wczoraj po południu na drodze wojewódzkiej nr 266 w Dobrem, przy ul. Radziejowskiej na łuku drogi czołowo zderzyli się ze sobą kierowcy osobowych BMW i forda focusa. W wyniku wypadku do szpitala trafiła 55-letnia pasażerka forda. Policja ustala szczegóły wydarzenia. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Powiat toruński

Niebezpiecznie pod Toruniem

Wczoraj rano w Browinie na drodze krajowej nr 91 doszło do zderzenia osobówki z busem. Cztery osoby trafiły do szpitala.

Wąbrzeźno

Ciało mężczyzny pogryzły psy

Poranione ciało 63-letniego mężczyzny znaleziono w nocy z niedzieli na poniedziałek w jednym z domów w Wąbrzeźnie. Są podejrzenia, że przyczyną jego śmierci mogło być pogryzienie przez psy.
Policjanci zatrzymali 66-letniego najemcę mieszkania, właściciela psów. Był pijany - alkomat wskazał, że ma 1,6 prom. alkoholu w organizmie. Wczoraj nie można go było przesłuchać ponieważ wciąż trzeźwiał w policyjnym areszcie. Prawdopodobnie będzie odpowiadał za „nieumyślne spowodowanie śmierci”.
Psy, które zastano w mieszkaniu to mieszańce. Zostały skierowane do schroniska, gdzie są pod obserwacją specjalistów.
Przyczyna śmierci zostanie ustalona podczas sekcji zwłok, którą zaplanowano na dziś.

Bydgoszcz

Poniedziałek pełen kolizji. Dwie z nich wyglądały groźnie i wstrzymały ruch

Bydgoscy policjanci mieli wczoraj pełne ręce roboty. Przez cały dzień w mieście dochodziło do kolizji. Dwie z nich wyglądały dosyć groźnie. Do pierwszej doszło wczesnym popołudniem na rondzie Toruńskim. Tam kierowca samochodu osobowego, który nieprawidłowo zmieniał kierunek jazdy, zderzył się z tramwajem. Ruch przez jakiś czas był ograniczony, na szczęście nikt nie ucierpiał. Do kolejnego zderzenia doszło kilka godzin później na rondzie Fordońskim. Tam w wyniku kolizji z samochodu ciężarowego na ulicę wysypało się pięćdziesiąt skrzynek z kalafiorami.

Powiat chojnicki

Pobił na śmierć, bo został okradziony

Policjanci wyjaśniają sprawę śmierci 48-letniego mieszkańca gminy Czersk, którego w mieszkaniu z obrażeniami twarzy znalazł jego sąsiad. Z zebranego na miejscu zdarzenia materiału wynikało, że mężczyzna prawdopodobnie zmarł w wyniku pobicia. Policjanci zatrzymali do wyjaśnienia 45-letniego mężczyznę, który w chwili zatrzymania jechał samochodem. Jak się okazało, był nietrzeźwy. Trafił do policyjnego aresztu. Z ustaleń mundurowych wynika, że 45-letni mężczyzna przyłapał 48-latka na kradzieży. Pobił go, a później... odprowadził do domu. Dzień później denata znalazł w mieszkaniu sąsiad. Zatrzymanemu grozi teraz do 12 lat więzienia. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

jpl/dd

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.