Top Secret! Odkryj ściśle tajny świat agentów w Galerii Łódzkiej

Czytaj dalej

Top Secret! Odkryj ściśle tajny świat agentów w Galerii Łódzkiej

Czerwiec w Galerii Łódzkiej zapowiada się „ściśle fajnie”! Będzie można wcielić się w detektywa i zostać prawdziwym asem wywiadu. Na 1.000 uczestników zabawy czekają atrakcyjne upominki.

Galeria Łódzka na kilkanaście dni zamieni się w miejsce pełne zagadek. Od 8 aż do 24 czerwca klienci Centrum będą mogli wcielić się w role tajnych agentów, by odnaleźć ukryte wskazówki m.in. w magazynie szyfrów, laserowym tunelu czy detektywistycznym biurze. Zapowiada się świetna zabawa z dreszczykiem emocji i upominkami dla najsprytniejszych szpiegów!

Tajna misja: zabawa!

Tylko prawdziwy trening, taki jak w Galerii Łódzkiej, pozwala na opanowanie mistrzowskich umiejętności detektywistycznych. Będzie je można zdobyć przy interaktywnych wyspach, zlokalizowanych w pasażu Centrum. Wśród nich znajduje się m.in. magazyn szyfrów, w którym uczestnicy akcji nauczą się tworzyć i łamać tajemne kody. Dodatkowo będą mieli do pokonania w krótkim czasie tunel z wiązkami laserów, utrudniającymi jego przejście. W biurze agenta chętni będą mogli odkryć sekrety śledztwa oraz odsłuchać tajne nagrania.

As wywiadu

Zbieranie tajnych informacji to podstawa! Szczególnie, jeśli ich źródłem są opowieści o kultowych postaciach, takich jak np. James Bond. W trakcie trwania akcji, będzie można obejrzeć wierne kopie filmowych rekwizytów oraz narzędzia szpiegowskie stosowane w XX w. Wiedza na temat ich działania jest kluczem do tajemniczego świata agentów.

Agencie, zgłoś się!

Techniki detektywistyczne wyszkolone w Galerii Łódzkiej pozwolą na zdobycie gadżetu rodem z filmów z serii 007. Co należy zrobić? Na początek zgłosić się do punktu informacji (poziom 0) i odebrać kartę konkursową. Następnie wystarczy odnaleźć litery ukryte na każdej z wysp (zgodnie ze wskazówkami rozpisanymi na karcie konkursowej) i ułożyć z nich hasło.

Później, z ostrożnością godną agenta należy przekazać poprawnie wypełnioną kartę zadań w punkcie informacji. Na 1.000 osób, które jako pierwsze poprawnie zrealizują zadanie, czekają upominki, które przydadzą się podczas rozwiązywania niejednej zagadki.

Galeria zaprasza na wycieczki z przewodnikiem w terminie 11-15 czerwca oraz 18-22 czerwca w godz. 10.00-15.00. Zapisy w punkcie informacji na poziomie 0 lub pod nr. tel. 42 639 15 19.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.