Tarasy nad Zalewem – nowoczesna inwestycja firmy Developres

Czytaj dalej
Fot. Przykładowa wizualizacja
Urszula Sobol

Tarasy nad Zalewem – nowoczesna inwestycja firmy Developres

Urszula Sobol

Tarasy nad Zalewem ulokowane są w malowniczej i osłoniętej przez tereny zielone okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Warto pamiętać że firma Developres zapewnia swoim lokatorom nie tylko wysoki poziom życia. To urokliwe miejsce, które może służyć do wypoczynku, relaksu, a także aktywnego wypoczynku i zabawy bez konieczności wyjeżdżania za miasto. Developres zapewnia, że budując Tarasy nad Wisłokiem wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Firma Developres, znany, sprawdzony i z wieloletnim doświadczeniem deweloper z Rzeszowa, buduje nową inwestycję Tarasy nad Zalewem. Deweloper po raz kolejny pokazuje, że można budować osiedla w urokliwych i dobrze skomunikowanych miejscach, w których można komfortowo żyć.

Nowoczesne i komfortowe mieszkania

Firma Developres zawsze dba o wszystkie szczegóły, zgodnie z nowoczesnymi standardami przekazując swoim klientom mieszkania zarówno w dobrej lokalizacji jak i wygodne.

Tarasy nad Zalewem to nie tylko atrakcyjna lokalizacja z widokiem na rzekę, ale też prawie 300 nowych mieszkań, duże, przeszklone tarasy, świetne połączenie komunikacyjne i nowoczesna, elegancka architektura.

Developres buduje w wielu miejscach Rzeszowa

Developer Developres oferuje mieszkania nie tylko na osiedlu Tarasy nad Zalewem, ale także w wielu atrakcyjnych lokalizacjach Rzeszowa, m. in. Nova Graniczna, Urocze Nowe Miasto, Paderewskiego Park, Osiedle Bella Dolina I, w kompleksie SkyRes, Osiedle Zawiszy, a także Osiedle nad Wisłokiem.

Developres w swojej ofercie ma największą liczbę mieszkań 2-, 3,- i 4-pokojowych, kawalerek, a także apartamentów. Mieszkania mają od około 30 do ponad 100 metrów kwadratowych. Funkcjonalność, wysoka estetyka, niskie koszty eksploatacji to wartości, jakie szczególnie cenią współcześni mieszkańcy osiedli.

Urszula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.