Jarosław Miłkowski

Szpitale w Lubuskiem. Jak zmienią się, by mogły nas leczyć lepiej?

Szpital w Gorzowie regularnie organizuje akcję bezpłatnych badań przesiewowych. W tym roku były m.in. badania w kierunku jaskry. Fot. Mat. szpitala Szpital w Gorzowie regularnie organizuje akcję bezpłatnych badań przesiewowych. W tym roku były m.in. badania w kierunku jaskry.
Jarosław Miłkowski

Tylko dwie lubuskie lecznice znalazły się w pierwszej setce polskich szpitali. Mają szanse być wyżej, bo cały czas się rozwijają.

- Jest się z czego cieszyć. Po raz pierwszy jesteśmy w złotej setce szpitali – mówi Robert Surowiec, wiceprezes szpitala wojewódzkiego w Gorzowie. W opublikowanym właśnie rankingu szpitali zabiegowych, wielospecjalistycznych i onkologicznych (robi go m.in. Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia) zajął on 73. miejsce w kraju.

Artykuł dostępny wyłącznie dla prenumeratorów

  • dostęp do wszystkich treści Dziennika Polskiego,
  • codzienne wydanie Dziennika Polskiego,
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia,
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu.
Kup dostęp
Masz już konto? Zaloguj się
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.