Sulęcin, Strzelce, Krzeszyce i Gorzów świętują z przytupem [WIDEO]

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Sulęcin, Strzelce, Krzeszyce i Gorzów świętują z przytupem [WIDEO]

Jarosław Miłkowski

W środę, 21 czerwca, rozpoczęło się kalendarzowe lato. Z początkiem wakacji ruszają święta miast i inne wakacyjne imprezy w plenerze. Co będzie w ten weekend?

Sulęcin zaprasza na Polsko - Niemieckie Spotkania pod patronatem „GL”. To nowa odsłona święta miasta. - To będzie dwudniowa impreza pełna rozmaitych atrakcji. Będziemy bawić się w różnych lokalizacjach miasta. Będą koncerty, Święto Jan’ki, kabaret i wiele innych - zapowiada Jacek Filipek, szef Sulęcińskiego Ośrodka Kultury. Krzeszyce będą świętować z kulturą - też pod patronatem „GL” - na Placu Inki, a Strzelce Krajeńskie zapraszają na Europiknik. Do świętowania szykują się gorzowianie.

Czytaj w środę, 21 czerwca, w "Gazecie Lubuskiej" i w serwisie plus.gazetalubuska.pl

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.