(KUBA, AIP)

Sprzęt od Radwańskiej trafił pod młotek. Pomoże Wardowi

(KUBA, AIP)

Ktoś szuka sportowego prezentu pod choinkę? Trudno o lepszą okazję. Trwa aukcja rakiety Agnieszki Radwańskiej. Dochód trafi do Darcy’ego Warda.

Przedmiotem aukcji jest rakieta tenisowa marki Babolat. To wyjątkowy sprzęt, bo z czytelnym podpisem oraz autografem Radwańskiej, triumfatorki turnieju mistrzyń WTA w tym sezonie. Sprzęt został wykonany przez firmę specjalizującą się w produkcji spersonifikowanych rakiet, dla naszej najlepszej zawodniczki, o czym świadczy metka-naklejka umieszczona na rakiecie „Babolat. A. Radwańska 02-2013”. Jest to niepowtarzalny gadżet.

Aukcja zorganizowana jest za pośrednictwem grupy DW#43 #GETWELLDARCY (www.facebook.com/getwelldarcy), która od chwili wypadku do dnia dzisiejszego wspiera Darcy’ego Warda. Obecnie w wielu różnych akcjach (m.in. zbiórki podczas imprez sportowych, sprzedaż okolicznościowych koszulek-cegiełek) udało się zebrać i przekazać Darcemu kwotę ponad 200 tys. złotych.

Przypomnijmy, że żużlowiec z Australii doznał bardzo poważnego urazu (przerwania rdzenia kręgowego) pod koniec sierpnia tego roku. Do tragedii doszło podczas meczu Falubazu Zielona Góra (w nim startował Ward) z GKM-em Grudziądz. Darcy porusza się od tamtej pory na wózku inwalidzkim.

(KUBA, AIP)

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.