Marek Weckwerth

Śmierci na drodze nie wyprzedzisz, więc lepiej tego nie rób. Zwłaszcza jeśli jezdnia jest mokra

Tak wyglądało miejsce wypadku w Okalewie, po tym jak audi zderzyło się czołowo z seatem. Zginęło dwoje młodych ludzi Fot. Fot. Policja Tak wyglądało miejsce wypadku w Okalewie, po tym jak audi zderzyło się czołowo z seatem. Zginęło dwoje młodych ludzi
Marek Weckwerth

W dwa ostatnie dni na drogach regionu zginęły 3 osoby, a bilans ofiar śmiertelnych od początku roku zamyka się liczbą 39. Policja apeluje o rozwagę, a użytkownikom elektrycznych hulajnóg przypomina, że dziś wchodzi w życie dotycząca ich nowelizacja Prawa o ruchu drogowym.

Straszna tragedia rozegrała się w środowy poranek na drodze wojewódzkiej nr 563 w Okalewie powiat rypiński. Na prostym odcinku drogi (była mokra po deszczu) doszło do czołowego zderzenia dwóch aut.

- 31-letni kierowca audi nie upewnił się co do możliwości wyprzedzania, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z prawidłowo jadącym seatem toledo kierowanym przez 26-letnią kobietę – wyjaśniła st. asp. Dorota Rupińska, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Rypinie.

Policja apeluje o rozwagę, a użytkownikom elektrycznych hulajnóg przypomina, że dziś wchodzi w życie dotycząca ich nowelizacja Prawa o ruchu drogowym. Na co należy uważać w najbliższym czasie? Czytaj w dalszej części artykułu.

Artykuł dostępny wyłącznie dla prenumeratorów

  • dostęp do wszystkich treści Dziennika Polskiego,
  • codzienne wydanie Dziennika Polskiego,
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia,
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu.
Kup dostęp
Masz już konto? Zaloguj się
Marek Weckwerth

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.