Rondo dla Jagi. Kibice chcą uhonorować naszą drużynę

Czytaj dalej
Marta Gawina

Rondo dla Jagi. Kibice chcą uhonorować naszą drużynę

Marta Gawina

Taką wizualizację przygotowali kibice. Żółto-czerwone ma być skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. Narodowych Sił Zbrojnych. Sama budowa skrzyżowania jeszcze się nie rozpoczęła, choć wyłoniony jest już wykonawca.

Już w czerwcu kibice chcą ruszyć ze zbiórką podpisów pod obywatelskim projektem. Wstępnie wybrali też miejsce na uczczenie Jagiellonii. To czekające na przebudowę skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. Narodowych Sił Zbrojnych.

To dobry pomysł. Poprzez swoje wyniki sportowe Jagiellonia Białystok zrobiła bardzo dużo dla promocji miasta i regionu w Polsce i na świecie. Chętnie podpiszę petycję - mówi Paweł Mieczkowski, kibic białostockiej drużyny.

W dalszej części artykułu przeczytasz m.in.:

  • Tadeusz Arłukowicz: "Jagiellonia to coś  więcej  niż tylko zwykły klub piłkarski. To forma integracji białostoczan z różnych środowisk."
  • Radny Jacek Chańko: Fantastyczny pomysł

Artykuł dostępny wyłącznie dla prenumeratorów

  • dostęp do wszystkich treści Dziennika Polskiego,
  • codzienne wydanie Dziennika Polskiego,
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia,
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu.
Kup dostęp
Masz już konto? Zaloguj się
Marta Gawina

Białostoczanka i dziennikarka z kilkunastoletnim stażem, którą świat ciągle potrafi zadziwić. Także świat polityki, który na co dzień przybliżam naszym Czytelnikom. Ustalam kto, z kim, dlaczego i co z tego mamy. "Buduję" też drogi, pilnuję komunikacji . Choć łopat nie wbijam, staram się być na bieżąco z najważniejszymi inwestycjami w Białymstoku i województwie podlaskim. Tak, tak czekamy na S19...

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.