Ren Marco. Do wypieków podchodzimy z radością

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Ren Marco. Do wypieków podchodzimy z radością

Materiał informacyjny

Cukiernia Rem Marco jest firmą z wieloletnią tradycją, która produkuje wyroby ciastkarskie świeże. Zapewniamy profesjonalną obsługę. Współpracujemy z kontrahentami, którzy znajdują się na terenie całej północnej i centralnej Polski. Posiadamy sieć sklepów firmowych. Gwarantujemy zadowolenie ze współpracy z nami. Z wyrazami szacunku Rem Marco.

Z rogalami kojarzymy dzień 11 listopada, kiedy zajadamy się przysmakami marcińskimi, ale warto wiedzieć, że Dzień Rogalika według kalendarza przypada dzisiaj, 30 stycznia. Wszystkich fanów rogalików i wszelkich słodkości zapraszamy do naszych cukierni. Rem Marco - ciasta na każdą okazję!

Ren Marco. Do wypieków podchodzimy z radością

Dzisiaj świętują nie tylko Tymoteusze, Rafały i Ksenie, ale nasz kalendarz wskazuje, że 24 stycznia swój dzień mają też sekretarki i asystentki. Świetna okazja, żeby umilić sobie dzień czymś przepysznym.

Jakie ciasto możemy polecić na dziś? Na przykład znakomity 3 bit, oczywiście z Cukierni Rem Marco. A okazja? Każda jest dobra, np. przypadający dzisiaj Międzynarodowy Dzień Przytulania.

Jesteśmy dumni z tytułu "Brązowy Mecenas Bydgoskiego Sportu" dla Cukierni Rem Marco! Statuetkę i dyplom z rąk Prezydenta Bydgoszczy Rafała Bruskiego odebrał podczas uroczystej gali właściciel Rem Marco Remigiusz Cieślewicz. Od zawsze wspieramy wiele inicjatyw sportowych, jesteśmy tytularnym sponsorem Kobiecego Klubu Sportowego Rem Marco Bydgoszcz, od lat organizujemy renomowany turniej dziecięcej piłki nożnej Rem Marco Cup. W zdrowym ciele zdrowy duch! Dziękujemy za wyróżnienie.
Cukiernia Rem Marco. Ciasto na każdą okazję.

Ren Marco. Do wypieków podchodzimy z radością

Na pierwszym planie w dzisiejszym VIP-ie, dodatku do Magazynu Expressu Bydgoskiego, znalazł się tort, który wyszedł spod ręki mistrzów z Cukierni REM MARCO. Wzbudził zachwyt gości uroczystej prapremiery filmu JAK ZOSTAŁEM GANGSTEREM, mieliśmy zaszczyt być oficjalnym partnerem tego wydarzenia. Polecamy dzisiejszy Express!

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.