Raport o ŚDM dopiero na koniec maja [WIDEO]

Czytaj dalej
Fot. Wojciech Matusik
Grzegorz Skowron

Raport o ŚDM dopiero na koniec maja [WIDEO]

Grzegorz Skowron

Raport o przygotowaniach do Światowych Dni Młodzieży zostanie przedstawiony dopiero pod koniec maja. Dokument ciągle analizowany jest przez Rządowe Centrum Bezpieczeństwa i policję.

Raport miał ujrzeć światło dzienne już 15 maja. Wojewoda małopolski Józef Pilch opóźnienia tłumaczy koniecznością dokładnego zapoznania się z dokumentem, który liczy 2 tys. stron. Przyznaje, że są już uwagi do raportu, ale poprawki będą niewielkie. Nie tak drastyczne, jak w raporcie z marca, kiedy to RCB uznało, że istnieje poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa ŚDM. Teraz służby odpowiedzialne za bez;bezpieczeństwo domagają się tylko zwiększania liczby parkingów i uszczegółowienia informacji o drogach ewakuacji.

Autor: Grzegorz Skowron

Grzegorz Skowron

Dziennikarz Dziennika Polskiego i Gazety Krakowskiej, zajmujący się polityką, samorządem w Krakowie i Małopolsce, funduszami europejskimi i budownictwem

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Maria

Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski apeluje o pomoc

Chodzi o ochronę dzieci biskupa z małopolski poczętych in vitro przed śmiercią. Biskup chce zabić swoje dzieci. Ks. Tadeusz ujawnia sprawę.

wiadomosci.onet.pl/kraj/zamrozone-dzieci-powinny-urodzic-sie-kto-podejmie-decyzje/mb6gyb?utm_source=fb&utm_medium=fb_detal&utm_campaign=podziel_sie

O tym, że to biskup tutaj
radiokrakow.pl/rozmowy/ksiadz-tadeusz-isakowicz-zaleski-wszyscy-znani-duchowni-w-polsce-o-tym-wiedza-i-nic/

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.