Przyjedź, zatańcz zumbę w Gąsawie i pomóż małej Nadii

Czytaj dalej
Fot. Szymon Cieślak
Joanna [email protected]

Przyjedź, zatańcz zumbę w Gąsawie i pomóż małej Nadii

Joanna [email protected]

12 i 13 marca w hali widowiskowo-sportowej zaplanowano II Charytatywny Maraton Zumby i warsztaty taneczne.

Podobnie jak w ubiegłym roku, podczas tego tanecznego wydarzenia, odbędzie się zbiórka pieniędzy przeznaczona na rehabilitację pięcioletniej Nadii. Dziewczynka urodziła się w piątym miesiącu ciąży.

W tym roku przedsięwzięcie będzie miało większy rozmach. Przewidziane warsztaty i zajęcia poprowadzi aż jedenastu instruktorów z kraju i zagranicy.

Jak więc wygląda dokładny rozkład zaplanowanych atrakcji?

Zbiórkę poprzedzą sobotnie (12 marca) warsztaty taneczne. Zajęcia z hip-hopu poprowadzi Yookie Budia z Południowej Afryki (13 - 14.30), a z bachaty Jose Sanchez z Hiszpanii (15 - 16.30). Wstęp na zajęcia jest płatny - 30 zł hip-hop i 20 zł bachata.

Zajęcia trwać będą po półtorej godziny (zapisy u Krzysztofa Najrzała 697 538 235 i Arkadiusza Milarskiego 665 079 383 oraz w dniu imprezy).

II Charytatywny Maraton Zumby ruszy w niedzielę, 13 marca, o godz. 16. Zanim panie i instruktorzy (a może też i znajdą się chętni panowie) opanują parkiet, obejrzymy występ zespołu „Stylers „Arka Milarskiego, oraz instruktorów tanecznych, którzy tworzą formację „Fusion BoyZ” (zaprezentują się z uczestnikami sobotnich warsztatów).

Nie zabraknie licytacji m.in. obrazów podarowanych przez Błażeja Łabędzkiego, wójta Gąsawy. Trzygodzinny maraton poprowadzą: Krzysztof Najrzał - Gąsawa, Adrian Ambroziak - Częstochowa, Ania Półtorak - Kielce, Artur Mizgała - Myszków, Maggie Karwecka - Piła, Katarzyna Stachowiak - Wronki, Monika Chudzicka - Rogoźno, Kasia Kłosińska - Łabiszyn.

Przez cały czas trwania imprezy będziemy mogli skorzystać z porad dietetyka oraz skosztować zdrowej żywności. Stoisko to przygotuje Zespół Szkół Niepublicznych w Gąsawie.

Rok temu podczas I Charytatywnego Maratonu Zumby w Gąsawie, dla potrzebującej dziewczynki uzbierano 7 i pół tysiąca złotych. Czy w tym roku trafi więcej datków? Przekonamy się o tym za tydzień.

Organizatorami wydarzenia są: K. Najrzał, Studio Kreacji Tańca i Klub Sportowy „Sokół” Gąsawa.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.