Przedszkole w Grabówce będzie później. Ponad setka dzieci czeka

Czytaj dalej
Fot. Wojciech Wojtkielewicz
Julita Januszkiewicz

Przedszkole w Grabówce będzie później. Ponad setka dzieci czeka

Julita Januszkiewicz

Nie ma szans na to, że przedszkole w Grabówce ruszy już od 1 września. Miało tu uczęszczać 115 dzieci. Władze Supraśla obiecują, że w razie konieczności zapewnią im opiekę.

Czekaliśmy na to przedszkole od lat. Kiedy ruszyła jego budowa, była radość. Cieszyliśmy się przedwcześnie. Bo teraz mamy problem - denerwuje się Anna Markowska, mieszkanka Zaścianek (gmina Supraśl).

Pięcioletniego synka i trzyletnią córeczkę zapisała do nowego przedszkola w Grabówce. Placówka miała ruszyć od 1 września. Tak zapowiadały władze Supraśla. Od dawna.

- Ale w połowie sierpnia otrzymałam maila, że przedszkole nie ruszy w terminie. A kilka dni później był list z taką informacją - opowiada pani Anna.

Problem dotyczy ponad setki dzieci, które od 1 września miały uczęszczać do przedszkola w Grabówce. Teraz ich rodzice mają problem.

Artykuł dostępny wyłącznie dla prenumeratorów

  • dostęp do wszystkich treści Dziennika Polskiego,
  • codzienne wydanie Dziennika Polskiego,
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia,
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu.
Kup dostęp
Masz już konto? Zaloguj się
Julita Januszkiewicz

Publikuję głównie w "Kurierze Porannym" i "Gazecie Współczesnej". Dziennikarką jestem od kilkunastu lat. Śledzę to co się dzieje w gminach powiatu białostockiego. Ale interesują mnie też ciekawostki historyczne, wykopaliska archeologiczne. Lubię tematy społeczne, a od niedawna zajmuję się również edukacją. Nie boję się pisać o sprawach trudnych.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.