Powitaliśmy 2016 rok. Jak? Wystrzałowo!

Czytaj dalej
Fot. Piotr Bilski
Aleksandra Pasis

Powitaliśmy 2016 rok. Jak? Wystrzałowo!

Aleksandra Pasis

Grudziądzanie bawili się na marinie. Była dobra muzyka i świetny pokaz fajerwerków. Służby nie odnotowały poważniejszych zdarzeń.

Nowy rok witaliśmy w różnych miejscach, ale zwykle w gronie znajomych i rodziny. Bawiliśmy się na balach, tradycyjnych „domówkach” oraz w plenerze. Na miejskim sylwestrze w Porcie Schulza tanecznym krokiem z grupą Cheri Ladies Band w 2016 rok wkroczyło blisko tysiąc grudziądzan. Mieszkańcom o północy życzenia złożył prezydent Robert Malinowski:

- Życzę wam satysfakcji z życia w naszym pięknym mieście, lepszej jakości tego życia, dużo zdrowia i pomyślności dla was oraz waszych najbliższych.

Punktem kulminacyjnym imprezy sylwestrowej na marinie był pokaz fajerwerków. Widowisko, które trwało około dwudziestu minut zapierało dech w piersiach. Nad niebem rozbłyskiwały różnokolorowe sztuczne ognie.

Po show, grudziądzan do dalszej zabawy zaprosił DJ Fresh. Impreza na marinie zakończyła się ok. godz. 1.

Podczas gdy mieszkańcy świętowali służby pracowały. Policjanci i strażacy oceniają: - Było spokojnie. Strażacy wyjechali do 7 niegroźnych pożarów.

Aleksandra Pasis

W grudziądzkim oddziale Gazety Pomorskiej pracuję kilka lat. Zajmuję się głównie tematyką związaną z samorządem, sprawami społecznymi oraz kryminalnymi. Praca z ludźmi, a dokładniej ich historie: jedne dramatyczne, inne zabawne, jest jednocześnie tym co sprawia mi dużą satysfakcję. A najważniejsze - uczy pokory. Po pracy lubię jeździć na rowerze. W czasie urlopu - podróżuję. Gdy znajduję wolną chwilę wieczorem sięgam po książki. Tradycyjne. Papierowe. Tak jak tradycyjna Gazeta Pomorska.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.