Potrzeb jest tyle, że artyści zapytali: A może pomożesz?

Czytaj dalej
Fot. Mariola Kaczmarek
Jarosław Miłkowski

Potrzeb jest tyle, że artyści zapytali: A może pomożesz?

Jarosław Miłkowski

Muzycy, piosenkarze, tancerzy, aktorzy wpadli na pomysł powołania grupy, która będzie nieustająco pomagała w zbiórkach na leczenie chorych dzieci.

- Być może rodzi się właśnie nasz lokalny odpowiednik Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – mówi Andrzej Kozajda, bardziej znany jako piosenkarz Endrju. Wraz z grupą innych artystów (m.in. muzykiem Marcinem „Pesosem” Stachowiakiem, aktorem Cezarym Żołyńskim) oraz osób związanych z biznesem tworzy właśnie grupę: A może pomożesz?

Artykuł dostępny wyłącznie dla prenumeratorów

  • dostęp do wszystkich treści Dziennika Polskiego,
  • codzienne wydanie Dziennika Polskiego,
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia,
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu.
Kup dostęp
Masz już konto? Zaloguj się
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.