Norbert Ziętal

Posłanka PiS Krystyna Wróblewska wysłała list do proboszczów z prośbą o wsparcie w wyborach

- Systematyczne zdaję relację ze swojej działalności. Uważam, że jest to wręcz obowiązek, żeby komunikować się ze społeczeństwem — mówi Krystyna Wróblewska Fot. Krzysztof Kapica/Polska Press - Systematyczne zdaję relację ze swojej działalności. Uważam, że jest to wręcz obowiązek, żeby komunikować się ze społeczeństwem — mówi Krystyna Wróblewska z PiS.
Norbert Ziętal

Krystyna Wróblewska, posłanka PiS i kandydatka tej partii w obecnych wyborach do Sejmu, napisała list do proboszczów. Przedstawia w nim swoje osiągnięcia, liczy na zainteresowanie księży listem i przekazanie jego treści zainteresowanym osobom. Informacja o liście wypłynęła do Internetu, część osób jest oburzona taką formą kampanii.

- Uważam, że każdy ma swój sposób komunikowania się ze społeczeństwem. To nie pierwszy mój list do księży. Pisałem ich wiele, informując o swojej działalności. Nie tylko do księży, ale również do sołtysów, kół gospodyń wiejskich, samorządowców, strażaków — mówi Nowinom Krystyna Wróblewska, posłanka PiS z Rzeszowa. Startuje z piątego miejsca listy PiS w okręgu rzeszowsko-tarnobrzeskim.

W długim liście zdaje relację ze swojej działalności podczas mijającej kadencji parlamentarnej. Wymienia swoje osiągnięcia w różnych dziedzinach. Ten list, jak twierdzi, ma być jej „rachunkiem sumienia” przed społeczeństwem z czteroletniej pracy w Sejmie.

- Ja systematycznie zdaję relację ze swojej działalności. Z tej swojej działki, w której pracuję w polskim parlamencie. Uważam, że jest to wręcz obowiązek, żeby komunikować się ze społeczeństwem.

— mówi nam posłanka Wróblewska.

W dalszej części artykułu:

  • o czym można przeczytać w liście?
  • jak oburzenie intrenautów komentuje Krystyna Wróblewska?

Artykuł dostępny wyłącznie dla prenumeratorów

  • dostęp do wszystkich treści Dziennika Polskiego,
  • codzienne wydanie Dziennika Polskiego,
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia,
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu.
Kup dostęp
Masz już konto? Zaloguj się
Norbert Ziętal

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.