Pomoc dla ubogich

Czytaj dalej
Fot. Pawel Relikowski
Dariusz Nawrocki

Pomoc dla ubogich

Dariusz Nawrocki

Dzięki „Opiece”, w ostatnich miesiącach wielu mieszkańców gminy Pakość, znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, otrzymało pomoc żywnościową.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Pakości rozdał ubogim ponad 28 ton żywności. W okresie od czerwca do października otrzymało je 266 rodzin. Mieszkańcy dostali miedzy innymi: płatki kukurydziane, mielonkę wieprzową, olej rzepakowy, kaszę jęczmienną, mleko, sok jabłkowy, klopsiki w sosie własnym, serek topiony holenderski, koncentrat pomidorowy, kawę zbożową, ryż, makaron świderki, groszek z marchewką, cukier biały, dżem truskawkowy.

Ta akcja to efekt współpracy ośrodka z Polskim Komitetem Pomocy Społecznej w ramach Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym na lata 2014-2020.

Jeszcze w grudniu podopieczni ośrodka pomocy społecznej otrzymają specjalne świąteczne paczki żywnościowe.

Dariusz Nawrocki

Od zawsze chciałem pracować w mediach. Moje marzenie spełniło się w 2001 roku. Jestem dziennikarzem inowrocławskiego oddziału "Gazety Pomorskiej". Zajmuję się głównie tematyką samorządową i społeczną. Piszę o sprawach dotyczących powiatu inowrocławskiego i mogileńskiego. Moje teksty, galerie i filmy ukazują się na portalach pomorska.pl, inowroclaw.naszemiasto.pl i mogilno.naszemiasto.pl. Jestem kibicem sportowym, miłośnikiem przyrody i namiętnie słucham dobrej muzyki. Najlepiej relaksuję się w trakcie biegania leśnym duktami.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.