Pijani kierowcy, pożar, wypadki - tak wyglądał poniedziałek w regionie

Czytaj dalej
Fot. materiały policji
JPL, MS

Pijani kierowcy, pożar, wypadki - tak wyglądał poniedziałek w regionie

JPL, MS

To był pracowity poniedziałek dla policjantów w regionie.

Powiat rypiński

Pożar w Domu Pomocy Społecznej

Późnym wieczorem w niedzielę wybuchł pożar w Domu Pomocy Społecznej „Kombatant” w miejscowości Ugoszcz. Z budynku trzeba było ewakuować 9 osób - przeniesiono je do sąsiedniego gmachu. Do szpitala z objawami podtrucia trafiło 6 osób. Pożar gasiło 5 zastępów strażaków.

Okolice Grudziądza

Miał 3 promile. Dachował

W niedzielę w Szembruku 24-letni kierowca uderzył w drzewo. Nic mu się nie stało. Miał 3 promile alkoholu w organizmie. Odpowie przed sądem.

Brześć Kujawski

Groźne zderzenie czołowe

Wczoraj wczesnym popołudniem w Brześciu Kujawskim zderzyli się czołowo kierowcy osobowych audi i volkswagena passata. W wyniku wypadku cztery osoby zostały poszkodowane. Obu kierowców i jednego z pasażerów strażacy musieli wyciągać z samochodów przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Na miejscu działał jeden zastęp Straży Pożarnej. Po poszkodowanych przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Obaj kierowcy są w szpitalu w stanie ciężkim. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku.

Bydgoszcz

Przebiegał przez ruchliwą Jagiellońską w niedozwolonym miejscu. Wpadł pod autobus

Wypadek pod Kcynią
Dariusz Bloch Wypadek na Jagiellońskiej w Bydgoszczy

Wczoraj przed południem doszło do groźnie wyglądającego wypadku przy ul. Jagiellońskiej w Bydgoszczy. Młody chłopak przebiegał przez ruchliwą jezdnię w niedozwolonym miejscu i uderzył w jadący autobus. Poranił się szybą, którą rozbił. Z obrażeniami trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Przez jakiś czas ruch w centrum miasta był utrudniony.
(JPL)

Kcynia

Młody mężczyzna zginął w wypadku pod Kcynią. Cztery inne osoby są ranne

Wypadek pod Kcynią
materiały policji Wypadek pod Kcynią

Do tragicznego zdarzenia doszło przedwczoraj wieczorem na trasie Iwno-Kcynia. Kierowca hondy civic, którą podróżowało pięć osób, nie opanował auta na łuku drogi. Pojazd zjechał na przeciwny pas ruchu, otarł o przydrożne drzewo, a następnie dachował. Na miejscu śmierć poniósł 36-letni pasażer. Cztery pozostałe osoby: 21-letnia kobieta, oraz mężczyźni wieku 25, 26 i 27 lat trafili do szpitali z obrażeniami ciała. Policja pod nadzorem prokuratury wciąż wyjaśnia przyczyny wypadku. Ustalić trzeba też kto siedział za kierownicą.
(MS)

JPL, MS

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.