Paszport Turystyczny 2018 w Kujawsko-Pomorskiem

Czytaj dalej
Kujawsko-Pomorskie

Paszport Turystyczny 2018 w Kujawsko-Pomorskiem

Kujawsko-Pomorskie

Polska Press Grupa oraz Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna i Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego zwracają się z prośbą o wyrażenie zgody na przesyłanie informacji prasowych na temat kampanii Paszport Turystyczny 2018.

Wystarczy, że wpiszą Państwo w poniższy formularz swój adres e-mail i wcisną "subskrybuj".

Uwaga, jeśli nie widzą Państwo poniżej formularza, prosimy wyłączyć na tej stronie wtyczkę blokującą reklamy (np. AdBlocka, uBlocka, itp.)W każdej chwili mogą Państwo wypisać się z Newslettera – link znajdzie się w każdej wiadomości, jaką wyślemy. Po wyrejestrowaniu się z Newslettera nie będą już Państwo otrzymywali naszych wiadomości, nie wpływa to na legalność wysyłki Newslettera przed wypisaniem się z listy mailingowej.

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02–672) przy ul. Domaniewskiej 45 (dalej: „my”), numer KRS 0000002408. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników naszych Serwisów z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Przetwarzamy Państwa dane osobowe w celu przesyłania informacji o naszej działalności oraz w celu prezentacji naszych towarów i usług. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na temat uprawnień oraz celów przetwarzania danych można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

Kujawsko-Pomorskie

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.