Osiedle Bojerowa

Czytaj dalej
.

Osiedle Bojerowa

.

Powstające u zbiegu ulic Bojerowej i Cumowniczej w Kiekrzu - Osiedle Bojerowa, to inwestycja wyróżniająca się wyjątkową lokalizacją. Przedsięwzięcie deweloperskie jest realizowane w odległości 500 m od Jeziora Kierskiego w Poznaniu, w administracyjnych granicach stolicy Wielkopolski.

Okolice Jeziora Kierskiego to od lat jeden z najbardziej pożądanych adresów w Poznaniu ze względu na mnogość terenów zielonych, ścieżek spacerowych czy rowerowych, które zapewniają komfort wypoczynku wśród natury.

Kiekrz, oprócz niewątpliwych walorów przyrodniczych jest dynamicznie rozwijającą się częścią Poznania, z pełną infrastrukturą edukacyjną oraz handlowo-usługową. Wszelkie życiowe sprawy można rozwiązać na miejscu, bez konieczności udawania się do centrum. W bliskiej okolicy znajdują się sklepy spożywcze, apteka, centrum handlowe czy popularna restauracja sushi.

Osiedle Bojerowa to inwestycja dla wszystkich ceniących spokój, kameralność oraz bliskość przyrody ale również dla tych, którzy lubią mieć szerokie możliwości wyboru formy spędzania wolnego czasu.

Przedsięwzięcie deweloperskie będzie obejmować budowę 13 domów. W każdym domu znajdują się dwa dwupoziomowe mieszkania - o powierzchni około 112 m2 (wymiar powierzchni po podłodze około 118 m2) i działkach od 319 m2 do 397 m2.

Projekt łączy nowoczesną funkcjonalność z zastosowaniem rozwiązań technologicznych. W parterze zaprojektowano przestrzeń dzienną z jadalnią oraz aneksem kuchennym, pomieszczenie gospodarcze, toaletę i garaż. Na piętrze trzy przestronne sypialnie, w tym jedna z garderobą oraz łazienkę.

Druga kondygnacja z uwagi na zastosowane rozwiązania konstrukcyjne, pozwala na swobodną aranżację pomieszczeń. Ściany można przebudować lub usunąć.

Każde mieszkanie, w ramach inwestycji Osiedle Bojerowa, zostało wyposażone w urządzenia, które istotnie obniżają zużycie energii pierwotnej – pompa ciepła Saunier Duval , panele fotowoltaiczne od SolarSpot , ogrzewanie podłogowe.

Osiedle Bojerowa
ul. Bojerowa w Kiekrzu
https://bojerowa.pl/pl/start

Biuro Sprzedaży:
ul. Hawelańska 9/41,
61-625 Poznań

Tel. 600 961 920 , 61 852 22 46
[email protected]

.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.