Karolina Rokitnicka

O ważnych sprawach dla mieszkańców gminy Kowalewo Pomorskie

Podczas spotkania sporo uwagi poświęcono współpracy, inwestycjom, a także problemom występującym w sołectwach. Fot. UM Podczas spotkania sporo uwagi poświęcono współpracy, inwestycjom, a także problemom występującym w sołectwach.
Karolina Rokitnicka

W Kowalewie Pomorskim odbyło się doroczne spotkanie sołtysów z gminy. Bezpańskie psy, śmieci, kiepskie drogi - to tylko część problemów, z jakimi spotykają się w swoich wsiach.

- Funkcja sołtysa jest ważna i odpowiedzialna. Musi znać wszystkie problemy, umieć rozmawiać z mieszkańcami, a przede wszystkim przekazywać zdobytą na spotkaniach i zebraniach wiedzę. Zachęcam do poczynienia wszelkich kroków, aby zwiększyć frekwencję na zebraniach wiejskich. Jest to najlepsze miejsce, aby przekazać najważniejsze informacje - mówił burmistrz Andrzej Grabowski.

Jakie tematy poruszano na spotkaniu? Przeczytasz w dalszej części artykułu.

Artykuł dostępny wyłącznie dla prenumeratorów

  • dostęp do wszystkich treści Dziennika Polskiego,
  • codzienne wydanie Dziennika Polskiego,
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia,
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu.
Kup dostęp
Masz już konto? Zaloguj się
Karolina Rokitnicka

Praca w mediach to moja pasja. Przez wiele lat zajmowałam się dziennikarstwem informacyjnym, wydarzeniowym oraz przygotowywaniem relacji czy przeprowadzaniem interwencji w sprawach ważnych dla Czytelników. Szczególnie bliskie mi są sprawy lokalne, dotyczące Golubia-Dobrzynia, samorządowe, kultura oraz politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych. Bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się, zmian i poznawania zagadnień, które są dla mnie niezgłębione, jak np. sport czy rolnictwo :-). 


Od grudnia 2022 roku pracuję w dziale SEO, głównie na szczeblu regionalnym i krajowym. Mam też wydarzeniowe dyżury w województwie, podczas których przygotowuję informacje o wypadkach czy utrudnieniach w regionie.  Ponadto zdarza mi się tworzyć informacje lokalne z Golubia-Dobrzynia, które trafiają na portal Nasze Miasto Golub-Dobrzyń oraz Gazeta Pomorska/Golub-Dobrzyń.


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.