Jarosław Miłkowski

O fotel prezydenta Gorzowa zawalczy czwórka. Piątego nie widać

W wyborach wystartują: M. Bejnar-Bejnarowicz, S. Pieńkowski, R. Surowiec i J. Wójcicki Fot. Jarosław Miłkowski W wyborach wystartują: M. Bejnar-Bejnarowicz, S. Pieńkowski, R. Surowiec i J. Wójcicki
Jarosław Miłkowski

Na prezydenta kandydują już: Marta Bejnar-Bejnarowicz, Sebastian Pieńkowski, Robert Surowiec i Jacek Wójcicki. Będzie jeszcze kolejny chętny do rządzenia Gorzowem?

Jako pierwszy swój start „ogłosił” urzędujący prezydent Jacek Wójcicki. Już wiele miesięcy temu mówił, że będzie ubiegał się o reelekcję.

Drugiego kandydata poznaliśmy pod koniec kwietnia. Prezes PiS-u Jarosław Kaczyński zapowiedział, że o urząd prezydenta Gorzowa powalczy Sebastian Pień¬kowski. Jego kandydaturę można było przewidzieć wcześniej. Obok radnego Pawła Lud¬niew¬skiego jest najbardziej aktywnym politykiem tej partii w sprawach miasta.

Kiedy będą wybory?

Dlaczego nie wystartuje Jerzy Synowiec?

Jakie partie nie wystawią swoich kandydatów?

Artykuł dostępny wyłącznie dla prenumeratorów

  • dostęp do wszystkich treści Dziennika Polskiego,
  • codzienne wydanie Dziennika Polskiego,
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia,
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu.
Kup dostęp
Masz już konto? Zaloguj się
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.