Nowe inwestycje firmy Dom-Bud. Zainteresowani mają możliwość zakupu mieszkania w atrakcyjnych lokalizacjach

Czytaj dalej
Fot. Wizualizacje i zdjęcia: Dom-Bud
Janusz Michalczak

Nowe inwestycje firmy Dom-Bud. Zainteresowani mają możliwość zakupu mieszkania w atrakcyjnych lokalizacjach

Janusz Michalczak

Kraków ma bardzo duże potrzeby mieszkaniowe. Jednym z największych inwestorów na rynku nieruchomości w stolicy Małopolski jest firma Dom-Bud oferująca dziś mieszkania w kilku bardzo atrakcyjnych lokalizacjach.

Dom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna należy do grona firm deweloperskich o największym doświadczeniu. W przyszłym roku będzie obchodziła jubileuszu 30-lecia działalności.

Skutecznie wpisali się we współczesny pejzaż Krakowa

- Przemawia za nami zadowolenie ponad 13,5 tysiąca mieszkańców, którzy zamieszkali w prawie 5000 zbudowanych przez nas mieszkaniach i domach - podkreślają przedstawiciele firmy Dom-Bud. - Blisko trzy dekady działalności przyczyniły się do wypracowania przez nas standardów działalności, także formalno-prawnych. które świetnie sprawdzają się w praktycznej działalności i owocują wysoką efektywnością biznesowa, a także bardzo dobrymi relacjami z nabywcami mieszkań. Budowa domów wielorodzinnych i osiedli o łącznej powierzchni użytkowej ponad 290 tysięcy mkw., ma bez wątpienia znaczący udział w kształtowaniu współczesnego pejzażu Krakowa.

Trzypiętrowy budynek składający się z dwóch oryginalnych segmentów przy ul. Ułanów
Wizualizacje i zdjęcia: Dom-Bud Zaczarowany Mlyn przy ul. Kaczary na Prądniku Czerwonym

Inwestycje firmy Dom-Bud znajdują uznanie ogólnopolskich gremiów konkursowych. Tytułem „Budowa Roku” uhonorowane zostały wiodące realizacje tej firmy - m.in. zespół budynków mieszkalnych Zaczarowany Młyn przy ul. J. Kaczary (2016), kompleks obiektów mieszkalnych przy ul. Franciszka Bohomolca (2014) i budynek mieszkalny „Dom Hetmański” przy ul. Chodkiewicza w Krakowie (rok 2009). Firma, dodajmy, jest członkiem Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań, stawiającego sobie za cel dbałość o najwyższy standard inwestycji i kontaktów z nabywcami mieszkań .

Bronowice nie wymagają szczególnej rekomendacji

Obecnie Dom-Bud prowadzi inwestycje wielorodzinne głównie w północnych rejonach Krakowa. Do jednych z najnowszych należy kompleks budynków wielorodzinnych przy ul. Głowackiego w Bronowicach, którego modernistyczna architektura prezentuje się bardzo atrakcyjnie.

Trzypiętrowy budynek składający się z dwóch oryginalnych segmentów przy ul. Ułanów
Wizualizacje i zdjęcia: Dom-Bud Fragment kompleksu budynków wielorodzinnych przy ul. Głowackiego w Bronowicach

Inwestycję tworzą pięciopiętrowe budynki z mieszkaniami o pow. od 38 do 110 mkw. oraz dużymi, sprzyjającymi wypoczynkowi loggiami i i tarasami. Mieszkańcy maja tu do dyspozycji parkingi podziemne z indywidualnymi boksami garażowymi. - Jest to niewątpliwie jedna z najlepszych lokalizacji w Krakowie - podkreślają przedstawiciele firmy Dom-Bud. - Szybki dojazd do centrum ułatwiają tramwaje, które w Bronowicach mają pętlę oraz przystanki. Zaletą jest bliskość sklepów, aptek i szkół wyższych.

Podobne walory ma zespół budynków wielorodzinnych przy ul. Al. 29 Listopada/Meiera. Powstający w nim już trzeci budynek ma niewielkie, bardzo ustawne i funkcjonalne mieszkania o powierzchni od 34,78 49,67 m kw.

Trzypiętrowy budynek składający się z dwóch oryginalnych segmentów przy ul. Ułanów
Wizualizacje i zdjęcia: Dom-Bud Budynki wielorodzinne przy ul. Reduta na Prądniku Czerwonym, którego jednym z atutów jest sąsiedztwo terenów zielonych

Atutem tej inwestycji jest z pewnością fakt, iż każde mieszkanie, podobnie jak w kompleksie przy ul. Głowackiego, posiada przestronną loggie lub balkon. I tutaj na parterze oraz w podziemiu znajdują się garaże wielostanowiskowe. Lokalizacja w miejscu sąsiadującym z północnymi granicami miasta ułatwia dojazd na lotnisko lub wyjazd w kierunku Warszawy.

Spektakularny charakter ma również nowa inwestycja przy ul. Ulanów. Jest nią trzypiętrowy, atrakcyjny budynek mieszkalny z przeszkleniami, składający się z dwóch połączonych ze sobą segmentów.

Znajdują się w nim mieszkania z balkonami o pow. od 26 do 79 mkw. Apartamenty na najwyższym piętrze są dodatkowo wyposażone w antresole.

Trzypiętrowy budynek składający się z dwóch oryginalnych segmentów przy ul. Ułanów
Wizualizacje i zdjęcia: Dom-Bud Trzypiętrowy budynek składający się z dwóch oryginalnych segmentów przy ul. Ułanów

Propozycja połączenia mieszkania z ogródkiem

Bardzo ciekawą propozycją są mieszkania w inwestycji przy ul. Reduta, w pobliżu pętli tramwajowej na Prądniku Czerwonym oraz nowo powstałego parku, która stanowi kontynuację dobrej tradycji budowania w rejonie ulicy F. Bohomolca już od 2005 roku. Obecnie powstają tu budynki 5- i 6-piętrowe z garażami podziemnym. W ofercie dostępne są mieszkania o powierzchni od 30 do 89 mkw.

Inwestycja wyróżnia się między innymi ofertą mieszkań parterowych z tarasami, stanowiących propozycję połączenia mieszkania w centrum z ogródkiem nietrudnym w utrzymaniu.

Firma od dawna interesuje się możliwościami inwestowania na terenie Nowej Huty, której popularność wśród zainteresowanych zakupem mieszkania rośnie od wielu lat. W osiedlu Piastów przy ul. Powstańców powstaje nowoczesny, dziewięciopiętrowy budynek z mieszkaniami o pow. 31-65 mkw.

W podziemiu tego obiektu znajdują się komórki lokatorskie oraz indywidualne boksy garażowe. Dodatkową wygodę zmotoryzowanym mieszkańcom zapewnia przestronny parking zewnętrzny.

Janusz Michalczak

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.dziennikpolski24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.