Jakub Roszkowski

Nieliche towarzystwo burmistrza

Poseł Stefan Romecki (z prawej) i burmistrz Krzysztof Bagiński (w środku), podczas poselskiej konferencji. Z lewej siedzi wójt Manowa Roman Kłosowsk Fot. Fot. archiwum posła romeckiego Poseł Stefan Romecki (z prawej) i burmistrz Krzysztof Bagiński (w środku), podczas poselskiej konferencji. Z lewej siedzi wójt Manowa Roman Kłosowski
Jakub Roszkowski

- Czy to prawda, że burmistrz Białogardu zapisał się do Kukiz 15? - Nie. Zostałem jedynie poproszony przez posła Romeckiego, którego znam od wielu lat, o przedstawienie moje zdania w sprawie wyborów.

Choć ta konferencja miała miejsce już w poniedziałek, dopiero wczoraj stała się sławna, przynajmniej w Białogardzie. Za pośrednictwem internetu białogardzianie otrzymali film ze spotkania posła Stefana Romeckiego z mieszkańcami Koszalina. Poseł Romecki - przypomnijmy - należy do ugrupowania Kukiz 15. Co w tym spotkaniu zaskoczyło mieszkańców Białogardu?

Artykuł dostępny wyłącznie dla prenumeratorów

  • dostęp do wszystkich treści Dziennika Polskiego,
  • codzienne wydanie Dziennika Polskiego,
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia,
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu.
Kup dostęp
Masz już konto? Zaloguj się
Jakub Roszkowski

Białogard, Mielno i okolice, ale także Koszalin i powiat koszaliński to miejsca, o których piszę przede wszystkim. Analizuję rynek paliw w regionie, trzymam rękę na pulsie w sprawie szeroko rozumianego biznesu, ale także pogody i wakacji nad morzem. Bo wiadomo, Mielno to obok Kołobrzegu i Gdańska najczęściej odwiedzana miejscowość nadmorska w kraju. 


Pod moją "opieką" są również koszalińscy, mieleńscy i białogardzcy samorządowcy. Jeśli coś zmalują, nabroją lub popsują albo wręcz przeciwnie, zrobią coś naprawdę dobrego, ja o tym napiszę. 


 


W Głosie Koszalińskim pracuję od 2000 roku. To właściwie moja pierwsza i jak na razie jedyna praca. To moja siostra chciała zostać dziennikarzem. Ostatecznie to jednak ja poświęciłem temu zajęciu już ponad połowę życia.


 


Jestem domatorem i naprawdę najlepiej czuję się w swoim domu. Może to dlatego, że po intensywnym dniu w gazecie potrzebuję wyciszenia...    


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.