Mówią: uwierz, jesteś piękna!

Czytaj dalej
Fot. Radek Koleśnik
Joanna Krężelewska

Mówią: uwierz, jesteś piękna!

Joanna Krężelewska

Choć działają od niedawna, zrobili już coś niezwykłego. Pomogli sprawić, by kilka kobiet, które mają w życiu trochę „pod górkę”, poczuło się naprawdę wyjątkowo i bardzo kobieco. Po prostu... pięknie.

„Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie” - stwierdził w XIX wieku amerykański pisarz Ralph Waldo Emerson. Członkowie młodego koszalińskiego stowarzyszenia Przemoc Ma Granice są przekonani, że każda z ich podopiecznych nosi w sobie ogromne pokłady piękna i postanowili jedynie... pomóc je uwypuklić. Jednocześnie zaproponowali paniom chwilę wytchnienia i relaksu. To za sprawą projektu „Jestem piękna!”, skierowanego do kobiet, które dzielnie, lecz samotnie wychowują dzieci.

Artykuł dostępny wyłącznie dla prenumeratorów

  • dostęp do wszystkich treści Dziennika Polskiego,
  • codzienne wydanie Dziennika Polskiego,
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia,
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu.
Kup dostęp
Masz już konto? Zaloguj się
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.