Mistrzostwa świata w Rosji: Mundial w czasie pracy? W niektórych firmach to możliwe

Czytaj dalej
Fot. Grzegorz Dembinski
red.

Mistrzostwa świata w Rosji: Mundial w czasie pracy? W niektórych firmach to możliwe

red.

Pierwsze mecze mistrzostw świata w piłce nożnej już za nami. Zmagania biało-czerwonych z Senegalem zobaczymy jednak 19 czerwca. Mecz rozpocznie się o godzinie 17. Ci, którym nie udało się zdobyć biletu na mundial w Rosji mogą rywalizację o wyjście z grupy obejrzeć przed telewizorami czy w ramach Lata na Targach, gdzie znajduje się poznańska strefa kibica.

Okazuje się, że niektóre poznańskie firmy także umożliwiają obejrzenie piłkarskich starć reprezentacji Polski podczas pracy. – Pracownicy Amazon kibicują polskiej reprezentacji. Mecze drużyny będą wyświetlane na ekranach w naszych kantynach we wszystkich Centrach Logistyki E-Commerce w kraju. Każda z nich pomieści ponad 500 osób, więc dla każdego, kto zdecyduje się zrobić sobie przerwę w pracy i dołączyć do kibicowania, na pewno znajdzie się miejsce – mówi Marzena Więckowska, rzecznik prasowy firmy Amazon.

To zresztą niepierwszy raz, gdy Amazon umożliwia swoim pracownikom wspólne przeżywanie piłkarskich emocji. Podobna strefa kibica w firmie powstała także przy okazji rozgrywek Euro dwa lata temu. To niejedyna firma, działająca na terenie Wielkopolski, gdzie kibice nie muszą brać urlopów, by obejrzeć mecz.

– Nasi pracownicy także będą mogli wspólnie dopingować polskich piłkarzy. W kantynach i w tak zwanych zielonych strefach, gdzie na co dzień mogą korzystać z komputerów, będą ustawione ekrany lub telewizory. W trakcie meczu nastąpi przerwa w pracy dla tych, którzy będą chcieli obejrzeć biało-czerwonych na murawie. Każdy będzie mógł się przyłączyć – mówi Katarzyna Ostojska, marketing manager Raben Logistics Polska, która znajduje się w podpoznańskich Gądkach.

W dalszej części tekstu:

  • Które jeszcze firmy organizują oglądanie meczu?
  • Kto nie pozwala oglądać meczów Polski w czasie pracy?

Artykuł dostępny wyłącznie dla prenumeratorów

  • dostęp do wszystkich treści Dziennika Polskiego,
  • codzienne wydanie Dziennika Polskiego,
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia,
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu.
Kup dostęp
Masz już konto? Zaloguj się
red.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.