Katarzyna Pomianowska

Marvel by się nie powstydził, czyli o czym pisze Piersa

Krzysztof Piersa w stroju „roboczym”. Czytelników przyciąga na spotkania zarówno treścią jak i specyficznym ubiorem. Krzysztof Piersa w stroju „roboczym”. Czytelników przyciąga na spotkania zarówno treścią jak i specyficznym ubiorem.
Katarzyna Pomianowska

„Yonzi Chamarovitch jest bohaterem Sory! Konstruktorem i pilotem „Kolosa” najpotężniejszego robota bojowego, który ocalił Cesarstwo przed inwazją Księżycowej Szarańczy - kosmicznego szkodnika siejącego w galaktyce zagładę.

Na swoje nieszczęście Yonzi jest Mik-Makiem, małym bobrowatym futrzakiem, którego nikt prócz pobratymców nie traktuje poważnie. Cesarz nie ma jednak wyboru i właśnie Chamarovitch staje na czele międzyplanetarnej misji mającej zdobyć surowce na budowę całej armii „Kolosów”. Drużyna, a raczej załoga złożona z ludzi i Mik-Maków to prawdziwa beczka prochu, która czeka tylko na to, aby eksplodować...

Koniecznie sięgnijcie po najnowszą książkę Krzysztofa Piersy. To pisarz pochodzący z Brodnicy. Na swoim koncie ma - znane już wielu mieszkańcom książki: „Komputerowy Ćpun”, „Trener Marzeń”. Te tytuły - to swoiste poradniki. Po nich przyszła pora na zmierzenie się z zupełnie odmienną tematyką - fantasy: „Kosmiczne Bobry i Zemstę Księżycowej Szarańczy”.

Czytajcie więcej w pełnej wersji artykułu.

Artykuł dostępny wyłącznie dla prenumeratorów

  • dostęp do wszystkich treści Dziennika Polskiego,
  • codzienne wydanie Dziennika Polskiego,
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia,
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu.
Kup dostęp
Masz już konto? Zaloguj się
Katarzyna Pomianowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.