Małopolska da milion na dekoracje podczas ŚDM

Czytaj dalej
Grzegorz Skowron

Małopolska da milion na dekoracje podczas ŚDM

Grzegorz Skowron

Milion złotych ma kosztować promocja Małopolski podczas Światowych Dni Młodzieży. Oprócz tego Urząd Marszałkowski wyda 1,5 mln zł na własną kampanię promocyjną, której twarzą będzie ojciec Leon Knabit.

Jak poinformował marszałek województwa Jacek Krupa, w związku z ŚDM w Krakowie pojawi się ponad 8 tys. dodatkowych elementów dekoracyjnych. Na 6 tys. znajdzie się logo województwa. Zostanie ono umieszczone na flagach, drogowskazach, rękawicach, które dostaną wolontariusze, przy ważnych miejscach, punktach informacyjnych i najważniejszych zabytkach.

Oprócz tego samorząd regionalny chce przeprowadzić kampanię promocyjną, której hasłem będzie „Małopolska. Młodość to stan ducha”, a jej twarzą ma być ojciec Leon Knabit. Reklamy pojawią się w portalach społecznościowych, telewizji, na autobusach, tramwajach i pociągach oraz na billboardach. Te ostatnia staną nie tylko w Krakowie, ale także w 19 innych miastach naszego regionu, m.in. w Oświęcimiu, Wadowicach, Wieliczce i Zakopanem.

Grzegorz Skowron

Dziennikarz Dziennika Polskiego i Gazety Krakowskiej, zajmujący się polityką, samorządem w Krakowie i Małopolsce, funduszami europejskimi i budownictwem

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.