Lidia Tasarz z powiatu golubsko-dobrzyńskiego wyda dwie kolejne książki

Czytaj dalej
Fot. Karolina Rokitnicka
Karolina Rokitnicka

Lidia Tasarz z powiatu golubsko-dobrzyńskiego wyda dwie kolejne książki

Karolina Rokitnicka

Lidia Tasarz, mieszkanka powiatu golubsko-dobrzyńskiego, która w ubiegłym roku wydała debiutancką powieść „Nić Ariadny”, podpisała umowę na publikację dwóch kolejnych powieści.

„Nić Ariadny” - pierwsza powieść pisarki cieszyła się sporym zainteresowaniem. Zebrała bardzo dobre recenzje. Jest zakwalifikowana jako thriller/sensacja.

Jest napięcie

- Sama bardzo lubię thrillery i sensację, zarówno w literaturze, jak i na filmach. Chyba najbardziej trafnie charakter tej powieści oddają recenzje czytelników - wyrazista i trzyma zdecydowanie w napięciu, tajemnicza i zaskakująca opowieść … - mówi pani Lidia.
Maszynopis książki został wysłany do kilku wydawnictw i aż pięć odpowiedziało pozytywnie. Czytelnicy z zapartym tchem czytali fragmenty w Internecie i z niecierpliwością czekali na pełną wersję.

- Bardzo mnie wciągnęła ta powieść. Czekałam na kolejne rozdziały. Gdy pojawiła się informacja, że dalszych już w Internecie nie będzie, byłam zawiedziona, ale z niecierpliwością czekałam na książkę. Cieszę się, że pojawiła się tak szybko. Powieść przeczytałam dwa razy. Niesamowita. Czekam na kolejne – mówiła podczas autorskiego spotkania z Lidią Tasarz jedna z czytelniczek, pani Zdzisia.
„Nić Ariadny” jest dostępna w wydaniu tradycyjnym - papierowym i jako ebook. W wielu księgarniach została już wyprzedana.

Więcej o nowych powieściach - w dalszej części artykułu.

Artykuł dostępny wyłącznie dla prenumeratorów

  • dostęp do wszystkich treści Dziennika Polskiego,
  • codzienne wydanie Dziennika Polskiego,
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia,
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu.
Kup dostęp
Masz już konto? Zaloguj się
Karolina Rokitnicka

Dziennikarstwo to nie tylko moja praca, ale także pasja. Szczególnie bliskie mi sprawy lokalne, dotyczace Golubia-Dobrzynia i okolic, samorządowe, oświatowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych czy wyników edukacyjnych, a także materiały interwencyjne. W codziennej pracy bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). Dziękuję moim instruktorom za pomoc w poruszaniu się po tych niezbadanych dla mnie obszarach.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.