Małgorzata Moczulska

Liczy się nie tylko pensja, ale i szef

Anita Odachowska (pierwsza z prawej) jest w grupie osób zadowolonych ze swojej pracy i płacy. Nie ukrywa jednak, że na to zadowolenie ma wpływ również Fot. Dariusz Gdesz Anita Odachowska (pierwsza z prawej) jest w grupie osób zadowolonych ze swojej pracy i płacy. Nie ukrywa jednak, że na to zadowolenie ma wpływ również atmosfera w firmie Resibo, w której pracuje
Małgorzata Moczulska

Większość z nas jest zadowolona ze swojej pensji w pracy. Ci, którzy nie są - zmieniają pracodawcę. Każdego miesiąca do urzędów pracy na Dolnym Śląsku wpływa około 15 tysięcy ofert zatrudnienia. Przedstawiamy raport dotyczący zadowolenia Dolnoślązaków ze swojej pracy.

Przeciętny Polak spędza w pracy 8 godzin dziennie. Po odliczeniu z dobowej puli niezbędnego czasu na sen, dojazdy do pracy i codzienne obowiązki - zostaje mu około 4 godzin. W wariancie optymistycznym, jeśli nie siedzi w pracy po godzinach i nie ma dzieci. W pracy spędzamy około 1750 godzin rocznie! Dlatego praca i zadowolenie z niej ma tak duży wpływ na to czy jesteśmy szczęśliwi w życiu w ogóle, czy też walczymy z depresją.

Artykuł dostępny wyłącznie dla prenumeratorów

  • dostęp do wszystkich treści Dziennika Polskiego,
  • codzienne wydanie Dziennika Polskiego,
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia,
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu.
Kup dostęp
Masz już konto? Zaloguj się
Małgorzata Moczulska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.