Letnia zabawa z krakowskim Parkiem Wodnym i Dziennikiem Polskim

Czytaj dalej
Redakcja

Letnia zabawa z krakowskim Parkiem Wodnym i Dziennikiem Polskim

Redakcja

Dziennik Polski znalazł sposób na letnią nudę. Niczym z piosenki legendarnego zespołu Daab – oferujemy naszym Czytelnikom możliwość niesienia się na wielkiej fali, szarości dni pozostawienia w dali… Wszystko to możliwe jest w Parku Wodnym w Krakowie. Teraz, kupując miesięczną prenumeratę cyfrową serwisu dziennikpolski24.pl otrzymacie Państwo podwójny bilet do Parku!

Początek sezonu wakacyjnego to idealny czas, by odwiedzić Park Wodny w Krakowie. Oto przynajmniej trzy powody, by to zrobić właśnie teraz.

Powód pierwszy: Wszystko kręci się wokół niezapomnianych wrażeń

W hali basenowej krakowskiego Parku Wodnego czekają na Ciebie najbardziej zakręcone wrażenia. To za sprawą najbardziej zakręconych zjeżdżalni w całym Krakowie. Łowcy przygód motyle w brzuchu poczują, kiedy popłyną z prądem zjeżdżalni pontonowej. Zjazd rurą KONGO zapewnia wrażenia, niczym z rzek Czarnego Lądu. Śmiałkowie mogą się sprawdzić na ekstremalnie szybkich zjeżdżalniach: NITRO, TWISTER i SPEED FIRE. O ból brzucha przyprawić może niektórych różnica poziomów na jednej z nich. Wynosi ona aż 18,5 metra! To najdłuższa rura zjazdowa w Polsce.

Powód drugi: Tornado uciech!

Daj się wciągnąć w tornado wodnych uciech. Najpierw niech Cię porwie wir dzikich źródeł, ale Ty pokaż, że masz kondycję i płyń pod prąd. Tutejsze przeciwprądy znane są ze swojej super mocy. A może i Ty posiadasz supermoc? Sprawdź się, walcząc z oporem wody! Pływanie pod prąd to idealna forma treningu wytrzymałościowego, więc jeśli jeszcze nie jesteś wodnym Supermanem – krakowski Aquapark pomoże Cię się w niego przemienić.

Po trzecie: Kolosalna przyjemność!

Krakowski Park Wodny to jeden z największych tego typu obiektów w Europie. Jednorazowo wodnych uciech zażywać może tu aż 900 osób. Krakowski kolos oferuje naprawdę nieziemski relaks. Są tu nawet atrakcje, które umożliwiają chodzenie po wodzie! Szczyty można zdobyć na ściankach wspinaczkowych. Jeśli komuś się jednak poślizgnie noga, to najwyżej wyląduje w basenie. Równowagę poćwiczyć jednak można na tęczowej ścieżce, czyli podwieszanej drabince, którą łapiemy, by utrzymać równowagę na uciekających spod nóg wysepkach. Na szukających ochłody czeka z kolei… Studnia Lodowa!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy zestawy dwóch biletów wstępu do Parku Wodnego w Krakowi. Aby otrzymać jeden z zestawów, wystarczy wykupić dostęp do miesięcznej prenumeraty serwisu dziennikpolski24.pl. Cena to 39 zł. Dziennik Polski Plus to internetowa wersja "Dziennika Polskiego", którą można czytać wygodnie na komputerze, laptopie, tablecie i smartfonie. Czytelnicy zyskują dostęp do serwisu bez uciążliwych reklam, rozbudowanego o dodatkowe materiały. Przeczytają w nim najciekawsze, najwartościowsze artykuły dostępne tylko dla prenumeratorów.

Jesteś zainteresowany promocją? KUP PAKIET

Promocja potrwa do 31 lipca lub do wyczerpania zapasów

Redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.