Paweł Gzyl

Klasyka i elektronika łączą się dzięki koncertowi Gromeego

Próby do koncertu „Orcheston” odbywają się od kilku tygodni - i Gromee dyryguje Orkiestrą Akademii Beethovenowskiej Fot. Prestige MJM Próby do koncertu „Orcheston” odbywają się od kilku tygodni - i Gromee dyryguje Orkiestrą Akademii Beethovenowskiej
Paweł Gzyl

Muzyka.W najbliższy piątek swoją premierę będzie miał w krakowskim ICE Kraków niekonwencjonalny projekt muzyczny. Za widowisko zatytułowane „Orcheston” odpowiada znany z Eurowizji producent muzyki elektronicznej Gromee oraz Orkiestra Akademii Beethovenowskiej.

W najbliższy piątek swoją premierę będzie miał w krakowskim ICE Kraków niekonwencjonalny projekt muzyczny. Za widowisko zatytułowane „Orcheston” odpowiada znany z Eurowizji producent muzyki elektronicznej Gromee oraz Orkiestra Akademii Beethovenowskiej.

Pod nazwą „Orcheston” skrywa się koncert, w ramach którego klasyczna orkiestra symfoniczna wykona nowe wersje największych przebojów i najważniejszych nagrań z kręgu tanecznej muzyki elektronicznej. Pomysłodawcą tego widowiska jest krakowski didżej i producent muzyczny Andrzej Gromala, którego wszyscy znamy pod pseudonimem Gromee.

Czytaj więcej:

  • Gromee wymyślił sobie koncert łączący klasykę z elektroniką wiele lat temu
  • Co deklaruje Gromee?

 

Artykuł dostępny wyłącznie dla prenumeratorów

  • dostęp do wszystkich treści Dziennika Polskiego,
  • codzienne wydanie Dziennika Polskiego,
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia,
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu.
Kup dostęp
Masz już konto? Zaloguj się
Paweł Gzyl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.