Katarzyna Nosowska wybaczyła partnerowi zdradę i alkoholizm

Czytaj dalej
Fot. Sławomir Mielnik
Paweł Gzyl

Katarzyna Nosowska wybaczyła partnerowi zdradę i alkoholizm

Paweł Gzyl

Wychowała się w cieniu ojca marynarza, który trzymał w domu dyscyplinę. Choć nie był on tym zachwycony, ona wybrała muzyczną karierę zamiast stabilnego zawodu. I choć wcale jej na tym nie zależało, odniosła wielki sukces i stała się gwiazdą rocka

Do niedawna kojarzyliśmy Katarzynę Nosowską przede wszystkim jako wokalistkę rockową. Niedawno gwiazda odsłoniła nowe oblicze - na rynku księgarskim ukazała się jej pierwsza książka. „A ja żem jej powiedziała” to zbiór błyskotliwych felietonów, które powstały w niezwykły sposób.

„W lipcu ubiegłego roku, dzięki Agacie Kuleszy, ku uciesze wielu i rozpaczy wielu - rozpoczęłam przygodę z Instagramem. Życie ostro mnie wytarmosiło w tym czasie, a te filmiki pomogły zniwelować część ciężaru. Szalone osoby z wydawnictwa Wielka Litera, poprosiły babę z Instagrama o szerszą wypowiedź. Tak powstała książka, którą chciałabym się z Wami podzielić. Żaden to debiut literacki. Na ten przyjdzie pora, gdy odnotuję znaczny wzrost poziomu odwagi. Ot, po prostu zbiór opowiastek” - opowiada o wydawnictwie autorka na Instagramie.

* * *

Katarzyna Nosowska przyszła na świat w Szczecinie - i tam też się wychowała. Była spokojnym dzieckiem, które nie sprawiało rodzicom kłopotów. Będąc nieśmiałą z natury dziewczynką, trzymała się najczęściej z dala od swych rówieśników.

- Większość młodych lat spędziłam w swoim pokoju. Mama się o mnie bała. Poza tym lubiłam czytać, rysować i dobrze się czułam we własnym towarzystwie. Cierpiałam tylko momentami, raz na wiele miesięcy przechodziła mi przez głowę myśl, że fajnie byłoby mieć towarzystwo - wspomina w „Wysokich Obcasach”.

Czytaj więcej i dowiedz się: 

  • jak Katarzyna Nosowska znalazła się... w technikum odzieżowym?
  • jak z pracownicy poczty stała się rozpoznawalną artystką? 

Artykuł dostępny wyłącznie dla prenumeratorów

  • dostęp do wszystkich treści Dziennika Polskiego,
  • codzienne wydanie Dziennika Polskiego,
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia,
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu.
Kup dostęp
Masz już konto? Zaloguj się
Paweł Gzyl

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.dziennikpolski24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.