Już rozwozimy prezenty od Was do dzieci z lubuskich świetlic

Czytaj dalej
Fot. Archiwum GL
Kaśka Borek

Już rozwozimy prezenty od Was do dzieci z lubuskich świetlic

Kaśka Borek

Powoli kończy się nasza coroczna akcja charytatywna Świąteczne Pogotowie. Wspólnie znów udało się nam spełnić wiele marzeń dzieci.

W tym roku pomagaliśmy dzieciom ze świetlic, między innymi socjoterapuetycznych. To ich drugi dom, który prowadzą różne organizacje, nie zawsze mające pieniądze na realizację wszystkich potrzeb, których jest po prostu mnóstwo. O pomoc w spełnieniu marzeń poprosiliśmy więc w ten przedświąteczny czas Was - naszych Czytelników. Ta piękna, wspólna akcja charytatywna właśnie dobiega końca. Dzięki Wam (lista darczyńców, którym pięknie dziękujemy, obok) udało się zebrać między innymi mnóstwo słodyczy, sprzętu sportowego, gier planszowych i zabawek, o które prosiły dzieci. Te wszystkie prezenty już zaczęliśmy rozwozić do świetlic, które brały udział w naszym tegorocznym Świątecznym Pogotowiu. Relację z tych wzruszających wydarzeń będziecie mogli, tradycyjnie, zobaczyć i przeczytać w wigilijnym wydaniu „Gazety Lubuskiej”.

Nasi darczyńcy!

Kaśka Borek

Zawodowo obecnie zajmuję się przede wszystkim szeroko pojętym poradnictwem. Jestem otwarta na ludzi i świat, ciekawa wydarzeń. Chcę zrozumieć innych, poznać ich intencje, zainteresowania i kłopoty.
Prywatnie interesuję się sportami ekstremalnymi i aranżacją wnętrz.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.