Jedziesz przez Otyń? Uważaj!

Czytaj dalej
Fot. Mariusz Kapała
Jakub Nowak

Jedziesz przez Otyń? Uważaj!

Jakub Nowak

Przebudowa jednej z głównych ulic Otynia to nie tylko niewygodne objazdy. Remont wymusi też zmiany w kursowaniu autobusów.

Z powodu zamkniętego odcinka ul. Chrobrego od rynku do ul. Sienkiewicza, kierowcy muszą pamiętać o zmianach w ruchu. Poza tymczasowymi zmianami spowodowanymi przebudową drogi, poważne zmiany czekają również pasażerów komunikacji publicznej. Autobusy PKS przejeżdżające przez Otyń będą zatrzymywać się tylko przy ul. Nowosolskiej (objazd przez ulicą Nową i dalej starą „trójką”). Natomiast podmiejskie autobusy przejeżdżające przez Otyń zatrzymają się przy ul. Nowosolskiej i przy ul. Kościuszki.

W drugim etapie prac planuje się całkowite zamkniecie ruchu w obrębie skrzyżowania ul. Rejtana i ul. Sienkiewicza, w trzecim – całkowite zamkniecie ruchu na odcinku ul. Rejtana do sklepu „Chata Polska”, a w czwartym – całkowite zamknięcie ruchu na odcinku do sklepu „Chata Polska” do skrzyżowania z ul. Nową. Podczas ostatniego etapu prac (ul. Nowosolska) zostanie wprowadzony ruch wahadłowy.

Prace na ul. Chrobrego zaczęły się miesiąc temu wycinką drzew.
Mariusz Kapała Prace na ul. Chrobrego zaczęły się miesiąc temu wycinką drzew.

Utrudnienia w ruchu potrwają do połowy września 2016 roku.

Jakub Nowak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.